BiH SF dešavanja

Stjecište SF fanova iz BiH.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

BiH SF dešavanja

Unread post by MrSini »

Glavna vijest je da smo mi ovdje i da je u planu osnivanje BiH SF kluba.

Pored toga izuzetno vaĹžno je znati da ljubitelja SF-a iz BiH ima samo nas treba sve skupiti na jedno mjesto da se organiziramo.

Ljudi iz Infa su obe?ali pokrenuti sf.corner i nastaviti objavljivati pri?e ako ih bude od BiH autora. Bar tako Vlado re?e na forumu. Zna?i ako imate pri?u, ilustraciju ili ne[?]to drugo vezano za SF, a mislite da je vrijedno objavljivanja kontaktirajte Info magazin. Ukoliko niste sigurni u kvalitet imate ovdje na NOSF-u literarni kutak pa na njemu postavite pri?u i poslije provjerite kritike. :iconbiggrin:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Netko mi je jednom rekao da se obavljivanje na netu broji kao objavljivanje, pa treba paziti ?ak i kad se stavlja pri?a na nosf samo na kritiku.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Jeste ali mi smo ovdje kao neka veca obitelj i lakse je prvo ovdje objaviti jer su sve kritike i pohvale dobronamjerne. :;
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Zbog brzine domena pod kojom bi BiH SF portal trebao proraditi ?e biti CSF.ba (nisam imao vremena smi[?]ljati). Zakupninu je manje vi[?]e financirala jedna firma koja nema ama ba[?] nikakve veze sa SF om. Sve [?]to treba zauzvrat uraditi je postaviti jedan njihov banner na sajtu. :iconbiggrin:
Za par dana ?u dobiti pristum hostu i onda ?e mi trebati pomo?. Kao prvo treba smisliti [?]ta ono C u CSF zna?i :iconbiggrin: , treba i logo i jo[?] mnogo toga. Prema tome ko ima volju da volonterski radi neka se javi.

Forum nemam jo[?] u planu. Za po?etak bi bilo dobro sloĹžiti jedan sajt sa nekim informacija o SF u BiH, tekstovima o piscima, djelima, recenzije knjiga i sl.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

forum je najbitniji :x gdje ?u ja istresati svoje bljuvotine :headbang:

CSF

Central
:!:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

tu, ko i do sad :iconbiggrin: :angel: :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

[?]ta tu valjda ovdje :headbang: :ocasion: :flower: :dontknow:

?ini mi se da je u banjaluci postojao neki klubi? i neki forum?i? prije nekih desetak mjeeci :dontknow: :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

To za banjaluku sam cuo ali nitko ne zna nista konkretno o tome tj. broj tel. ili adresu. :dontknow:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

to su ovi

http://www.meditated.net/design/contact.htm

ne mogu da nadjem forum na stranici a ne da mi se pretrazivti pospan sam... uglavnom ovaj ajsmen je malo aktivan na Znaku sagite

znam da sam se jedom davjo bio registrovao... bilo je desetak ?lanova :ocasion: :dontknow:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Kao prvo treba smisliti šta ono C u CSF zna?i
Confederate? ;)

Ili Capajebo? :)

Kako god da okreneš, resistence is futile... :evil2:
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Re: BiH SF de[?]avanja

Unread post by MrSini »

NAjvažnije beba mi ima skoro 1,5 godinu i sada imam opet vremena za SF. :wav:

Code: Select all

http://sfbosnia.8.forumer.com/
To je link za BiH SF forum.:lol:
UPOZORENJE: Neće da otvore podforum o književnosti jer ne čitaju knjige. :lol:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: BiH SF de[?]avanja

Unread post by Izitpajn »

Kako ne?
Dobar prijedlog u vezi sci fic književnosti.Jer i veliki serijali poput Star Warsa i Star Treka imaju imaju obilniju bibliografiju nego vizualni prikaz.
:lol:
Deder ti povremeno pronjuškaj, pa ako se pojavi tko pismen, pošalji ga 'vamo ;)
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: BiH SF dešavanja

Unread post by Zeljko »

BiH je sama po sebi SF

tako da nama ne trebaju ni SF knjige ni ništa :scratch: :x :zubo:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: BiH SF dešavanja

Unread post by Nimrod »

Zeljko wrote:BiH je sama po sebi SF

tako da nama ne trebaju ni SF knjige ni ništa :scratch: :x :zubo:
vidi se da nema... "sci fi" se tamo upotrebljava kao najnormalniji termin... :x :x :x
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply