Zaspala BiH?

Stjecište SF fanova iz BiH.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Zaspala BiH?

Unread post by davors »

Kolege iz BiH, niste valjda pozaspali nakon onoliko lijepog i poletnog entuzijazma? Ima li štogod novog? Ako nema, imam ja: napokon smo uspostavili kontakt s ekipom iz SF kluba u Zenici, i nekoliko njih ?e do?i na naš Festival fantasti?ne književnosti u Pazin, 11. i 12. kolovoza.

No ima još nešto, vijest je današnja: izgleda da i u Br?kom postoji ekipa zainteresirana za SF, jerbo je meni prenijeto, preko tre?e osobe, njihovo zanimanje da mi odavde dodjemo u Br?ko na neki doga?aj koji je tamo zakazan za po?etak šestog mjeseca, i da tamo predstavimo Istrakon i druga naša pazinska esefi?na zbivanja. To u Br?kom, nemam još sve i precizne informacije, nije neka SF udruga, nego neki "klasi?ni" književni klub ili društvo, me?u ?ijim ?lanovima ima i onih zainteresiranih za SF.

Stvari se dakle nekako valjaju na lokalnim razinama, a dokle ste bili došli s idejom o osnivanju SF društva u BiH?

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

mrSini zbario Ĺžemsku i odmah propo projekt :ocasion: :flower:

izem ti takav projekt :dontknow: :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

neka dobra ženska :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

:flower: :ocasion: eh vala srednja bosna je to... drugi kanton oliti ga Ĺžupanija... ne znam kakve su Ĺžemske tamo :angel: :ocasion:
ali o?ito
ne vole SF :x
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

eh te žeme :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

A zar nije ostao bez ra?unara ili tako nešto? :scratch:
Elem, nema idejnog tvorca, nema ni projekta
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ire wrote:neka dobra ???enska :D
:) Tako dobra da se zenim, dijete na putu,renoviram stan, preselio zbog nje u Zenicu itd. itd. :)

Za SF ili bilo sta drugo osim ovog gore navedenog imam malo vremena ali samo da se malo reorganiziram i eto mene opet. :;

Sto se tice SF-a nacuo sam da ce u Travniku biti prezentacija nekakvog SF casopisa za ovaj vikend ali jos uvijek nista sigurno ne znam.

Na poslu sam dobio bezicni pristup internetu pa cu sada malo cesce navracati ovdje.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

paaaaa nekim foruma??ima je dijete u domenu SFa :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ili horrora :lol:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

MrSini wrote: :) Tako dobra da se zenim, dijete na putu,renoviram stan, preselio zbog nje u Zenicu itd. itd. :)
pa č?estitam!!!

:ocasion: :drunken: :binky: :hello1: :occasion9: :occasion7: :wav: :duckie:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply