BraĂŚa Grimm

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Bra?a Grimm

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Je'l 'ko gled'o? Meni je film onako...
A. Ziljak
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

nisam, al mozda odem s curom pogledati, po forspanu mi se cini da bi to mogao biti film za nas dvoje zajedno...
nema me.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Gledao sam ga u nedjelju. Moja najve?a zamjerka je sam epilog, odnosno prili?no glupo izveden happy end (ne?u detaljno objašnjavati zbog spoilera; onaj tko je gledao film, znat ?e o ?emu govorim).
Zanimljivo je to što je film, baš poput Dooma, nastao u ameri?ko-?eškoj koprodukciji.
Ocjena: + 3
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Hrvoje wrote:Gledao sam ga u nedjelju. Moja najve?a zamjerka je sam epilog, odnosno prili?no glupo izveden happy end (ne?u detaljno obja[?]njavati zbog spoilera; onaj tko je gledao film, znat ?e o ?emu govorim).
Zanimljivo je to [?]to je film, ba[?] poput Dooma, nastao u ameri?ko-?e[?]koj koprodukciji.
Ocjena: + 3
Da, sloĹžio bih se s ocjenom.

A [?]to se ti?e ?eha (i Slovaka), oni su u "lageru" imali izuzetno jake filmske studije, posebno u Barandowu. Tamo se moglo sva[?]ta raditi, u biv[?]oj YU se dosta radilo koprodukcije i koristilo njihove majstore trika, npr. (zanimljivo za nas) Vukoti?evi "Gosti iz Galaksije", a ?ini mi se i "Tajna starog tavana".

Danas dobro do?u radi dvoraca, starih [?]uma i sli?nog, iako ?e pojeftinjenjem kompjuterske grafike sve manje postati bitno gdje se rade specijalni efekti.
A. Ziljak
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Aleksandar Žiljak wrote:iako ?e pojeftinjenjem kompjuterske grafike sve manje postati bitno gdje se rade specijalni efekti.
http://www.vizije.hr/project_files/index.html
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

BerislavLopac wrote:
Aleksandar Žiljak wrote:iako ?e pojeftinjenjem kompjuterske grafike sve manje postati bitno gdje se rade specijalni efekti.
http://www.vizije.hr/project_files/index.html
Kao [?]to rekoh...
A. Ziljak
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Kome se da neka skine trailer. Otkrit ce neke nove kule u Maksimiru... :)
Post Reply