Kill Bill

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ljudi film je ludnica!!!!!!!!!!
na žalost, to je tek Kill Bill Volume 1, što ?e re? da te taman film napali, a onda završi :D :rolleyes:
a kad ?e Volume 2? kad ha? kad? kad? zna li netko?

:ph34r: ako ste voljeli (i još uvijek volite) gledati one stare kung-fu filmove gdje se samo bije, a krv šiklje ne u potocima ve? u ?itavim rijekama i vodoskocima, onda je ovo pravi film za vas!

poseban je užitak bilo gledati kad uma zakolje hrpetinu frajera :D , a mislim da ?e de?kima biti zanimljivo gledati treba-treba fajtove kojih je tako?er napretek!

a tarantino je tarantino.. i tu se nema kaj više za re?..
Instant Geek. Just Add Coffee.
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

"Kill Bill" vol. 2 ide 20. velja?e.
Totalna je ludnica, gledao sam ga dva puta u istoj ve?eri. Posebna mi je stvar onaj anime crti? koji govori o liku Lucy Liu!
A i glazba je grenijalna, ima je iz westerna, a posebna mi je ona s po?etka filma... "Bang! Bang! My baby shoot me down..."
"Kill Bill" mi je uz "Mystic River" tako?er film godine.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

nisam gledao kill bill ali je gleado ko Kung Pao, od te parodije se nisam prestao valjati od smijeha ni nakon završetka filma :xlol:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote: Posebna mi je stvar onaj anime crti? koji govori o liku Lucy Liu!
:D ja to nisam htjela spojlati onima koji još nisu gledali.. super mi je bio crti?!
podsejtilo me malo na 'run lola run' - tamo ima isto dijelova sa crti?em..

a glazba je strašna! :ph34r:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

Uf! Sada chu ja malo pokvariti raspolozhenje. :?

Meni je film bio katastrofalno losh. :( Da, znam da je cilj bio pokrasti sve stereotipe iz honkonshkih kung-fu filmova, japanskih samurajskih te josh poneshto iz talijanskih shpageti vesterna i tip je to javno obznanio.
Koliko znam, tip je nabrojao filmove koji su ga nadahnuli.
No medju njih je zaboravio uvrstiti i josh nekoliko japanskih.
Medju ostalim Battle Royal iz kojeg je pokrao ne samo jednu od glumica (mala Gogo, meni jedini dobri lik u filmu :D ), vech i sam lik. Ta curica se ponasha i izgleda potpuno jednako kao i tamo.
Drugi film koji je pokrao je manje poznati Samurai Fiction. Pa recimo samo da je dobar dio stvari koje su se zapravo svidjele ljudima (glazba, scena sa borbom ispred plave pozadine) su iz tog filma. Samo shto se tamo bore ispred crvene pozadine... :x

Ma joj! Bolje da se zaustavim... :oops:

Nadam se samo da nisam nikome unishtila film... :oops:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Ja sam bio razočaran filmom. Po mom osobnom mišljenju, nije ni blizu filmovima poput Reservoir Dogs i Pulp Fiction. I iako ima dobrih elemenata (mjuza i posebno animirani filmić), film kao cjelina mi je bez veze. Tarantino se zaigrao i dobro zabavio, ali pretjerivanje mora imati svoje granice ili otići u drugi ekstrem da bi bilo zabavno (kao npr. Brain Dead). Meni film jednostavno nije bio zabavan..
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Film je zakon, samo mi je žao što ga nisam gledao doma jer glupi klinci previše smetaju na predstavi a ne možeš ih sve zadavit :evil:
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply