Povijesni filmovi uz Slobodnu Dalmaciju

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Povijesni filmovi uz Slobodnu Dalmaciju

Unread post by Tomislav Sakic »

Ba[?] sam danas vidio reklamu, rije? je o nizu "povijesnih" spektakala jeftine produkcije. Ali ?ini mi se da su neki podvaljeni kao povijesni - 17.11. ide Earthsea, ona ozlogla[?]ena produkcija Sci Fi Channela koje se Le Guin odrekla.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jako dobro, Earthsea povijesni spektakl .. :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Povijesni filmovi uz Slobodnu Dalmaciju

Unread post by BerislavLopac »

Tomislav Šaki? wrote:17.11. ide Earthsea, ona ozloglašena produkcija Sci Fi Channela koje se Le Guin odrekla.
Ajde super, bas sam razmisljao kako da je nabavim. Znam sve sto je Ursula rekla, i vjerujem joj, ali ga ipak zelim pogledati, jer a) uvijek me zanimaju fantasy filmovi, b) koliko god los bio, napravljen je prema djelima koje uvrstavam medju najkvalitetnije fantasy romane koje sam procitao. Za tih tridesetak kuna koliko obicno takve stvari kostaju mislim da se isplati.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jel ima još koji sf film kao povijesni?
baš me zanima
može li netko prepisati cijeli popis / skenirati stranicu / uputiti na web sajt di se to može pogledati? ja tražila i ništa nisam našla
Instant Geek. Just Add Coffee.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

SlaĹžem se, Berislave, ja ga svakako kupujem... Jo[?] kad bi netko pomislio da je cijela Sci-Fijeva Dina "povijesni film" :ocasion:

Reklama ide u Jutarnjem preko pune dvije stranice (jelte, JUtarnji je sad vlasnik Slobodne), a kako je poznato Jutarnji nema sajt. Tko se prvi do?epa reklame, nek prepi[?]e... Ima Herkul, Odiseja, sve jeftine B-produkcije.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Odisej izlazi u ?etvrtak.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

earth sea :headbang: kupujem
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Ni jucer ni danas nije bilo reklame u Jutarnjem (a onaj od poendejeljka vise nemam), tako da onaj tko prvi vidi reklamu, prepise naslove. Sjetio sam se da su dvije ekranizacije Julesa Vernea (potpisanog kao Werne :x ).
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply