Charlie i tvornica èokolade

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Charlie i tvornica ?okolade

Unread post by corwin »

Film je...ma morate ga pogledat.Neopisiv je.Ja ina?e ne volim Burtona ali ovdje je u svom elementu i Deep (valjda sam dobro napisao) tako?er,[?]tovi[?]e na trenutke izgleda kao da je iznikao iz pri?e,a svo ono Burtonovsko [?]arenilo kao da je dobilo Ĺživot u ovom filmu.
Isplati se pogledati,naravno,nemojte o?ekivati neku umjetni?ko-filozofsku-eti?no-moralnu raspravu na temu smisla Ĺživota.
Film je ono,opusti se i uĹživaj :iconbiggrin: :flower: :blob:
sorry zbog gramatike
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Depp? :dontknow:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Deep Depp?! :angel:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa nismo valjda u rodu? :?
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

hm,pa u filmu djeluje pomalo vodenasto :x
sorry zbog gramatike
User avatar
Gospodar Svjetlosti
Ewok
Posts: 17
Joined: 20 Sep 2005, 23:24
Location: Zagreb

Re: Charlie i tvornica ?okolade

Unread post by Gospodar Svjetlosti »

corwin wrote:Film je...ma morate ga pogledat.
E bas tako, film je zakon iako mi je na trenutke pretjerano bajkovit i poucan, narocito zavrsna poruka... Al Depp je fenomenalan :headbang: , sjetim se fora ovak tjedan dana kasnije i smijem ko lud. Ne mogu se samo odlucit bi li Jim Carey mozda bolje odradio ulogu al Depp je stvarno komican...

Willy Wonka: Everything in this room is *eat*able. Even I'm *eat*able. But that is called cannibalism, my dear children, and is in fact frowned upon in most societies.
"Svaka sprava mora sadrĹžavati barem jedan dio koji je zastario, dva dijela koja se vi[?]e ne mogu kupiti i tri dijela koja su jo[?] u fazi razvijanja!" Murphy
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: Charlie i tvornica ?okolade

Unread post by corwin »

Gospodar Svjetlosti wrote:
Willy Wonka: Everything in this room is *eat*able. Even I'm *eat*able. But that is called cannibalism, my dear children, and is in fact frowned upon in most societies.
milion smajli?a za ovo
mislim da Carey nebi bio tako dobar,ali mogu?e da je to samo moja zadivljenost Deppom kao glumcem
sorry zbog gramatike
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Oh, vidim, kasnim.
No moram re?i da ukoliko niste pogledali ovo a ljubitelji ste bajki - pogledajte jer ovo je jedna predivna bajka. MoĹžda na trenutke [?]okovita s obzirom da je to dje?ji film, no kad razmislite o bajkama koje su pisali pisci za djecu (izme?u ostalih ima tu i na[?]e gore listova) likovi koji su bili zlo?esti obi?no zavr[?]e na gadan (?itaj bizaran) na?in a oni koji su dobri - s nagradom. To [?]to sama ekranizacija izgleda bizarno pa, mislim da bi i ivica i marica ekranizirani izgledali bizarno :D

Depp maestralan, mulac vizualno fantasti?no pogo?en. Tehnika dotjerivanja likova do stereotipne identifikacije dojmljiva.
Predobro.
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
Post Reply