Domaci SF film na Motovunskom filmskom festivalu

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Domaci SF film na Motovunskom filmskom festivalu

Unread post by davors »

U programu Motovunskog filmskog festivala je i jedan domaci SF film, zapravo hrvatsko-nizozemska koprodukcija "Oxygen 4" redatelja Dana Okija (alias Slobodana Jokica). Prikazuje se u srijedu, 27. srpnja u 01:30 u Kinu Barbacan. Detalji o filmu mogu se vidjeti na festivalskom webu - http://www.motovunfilmfestival.com/ - na naslovnici kliknite "program", i zatim natuknicu ""Novi regionalni pejzaz".

Film je vec prikazivanim u nekim komornijim situacijama po Zagrebu, je li netko gledao? Kako je dosta kasno, ne vjerujem da cu ga stici pogledati, ali nikad se ne zna...

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja ?ula da nije baš nešto

ima u zarezuneki nategnuti i pretenciozan komentar
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Nisam ga gledao, ali znam da je u Splitu na premijeri kino bilo dupke puno. Mišljenja su, me?utim, kasnije bila podijeljena.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ve? blurb na stranici festivala ne obe?aje puno... Naime, ?ini se kako su autori htjeli nabiti najmanje tri filma u jedan. Doga?a se to u Europi kad se nema para za snimiti sva tri, pa je isti film "konceptualiziran crossover znanstvene fantastike i TV sapunice, koji se pak mije[?]a s melodramom, elementima socijalne fantastike i ljubavnog filma" (sluĹžbena najava).

No, nepravedno je kritizirati film koji nisam gledao. Dobro je da se snima. :uzdravlje:
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Meni je frendica rekla da je film katastrofa...da je scenarij za umrijet od smijeha i da bi film možda bio ne?emu da se s tim scenarijem išlo na parodiju, što naravno nije... cak mi je i citirala neke re?enice tipa "svemir je pun zvijezda", no to nisam baš sigurna da sam dobro zapamtila :dontknow:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply