Imortel

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
The Gnome
Ewok
Posts: 23
Joined: 24 Mar 2005, 11:01
Location: Rijeka
Contact:

Imortel

Unread post by The Gnome »

Upravo sam pogledao film i iskreno jo[?] neznam [?]to da mislim o njemu. Ima nekakav svoj [?]arm, i stripovsku atmosferu (iako nisam ?itao originalan stri pa ne mogu usporediti).
"Without sorrow for breaking, there's no joy of remaking"
-Gervasious Bartholomeous Maximilian Ullysses Alexander "Eban"."The Gnome" Mutzchenzchazchazhechenhaggen
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

prelijepo ni[?]ta, konfuzan do bola, gledao sam na SFF neku verziju na francuskom jeziku...

ps. film ima grudi :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Zeljko wrote:
ps. film ima grudi
de molim te pojasni to... (za nas koji nismo gledali)
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

pa glavna glumica obnaĹži svoje grudi :ocasion:
to je tkz podĹžanr film sa grudima
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Film je tako-tako, adaptacija njegove Nicopol trilogije, od koje sam ?itao prva dva dijela i nije da sam ne[?]to posebno bio razvaljen (osim donekle crteĹžom). Interesantan vizuelno, ali spor, i kad se sve zbroji i nije neka pri?a. Ina?e Bilal ima problema kad sam pi[?]e pri?e, bolji je kad mu to radi Christen. Ne znam za[?]to je ve?inu ljudskih likova renderirao kompjuterski. Recimo, film mu je za solidnu trojku.
A. Ziljak
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Film ima nekoliko dobrih folova, vizuelno je odli?an ali ostatak...srednja žalost.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Kad sam ga vidio, rekoh "idealan opskuran SF za sferakonske mra?ne dvorane" :uzdravlje: Vizualno super, ali pri?a je potpuno besmislena. Zanimljivo je da sam po?eo ipak vi[?]e cijeniti Bilala, posudio sam stripove iz Gradske knjiĹžnice i dao mu novu [?]ansu. Premda mi i dalje vu?e na Moebiusa.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Tomislav Ĺ aki? wrote:Kad sam ga vidio, rekoh "idealan opskuran SF za sferakonske mra?ne dvorane" :uzdravlje: Vizualno super, ali pri?a je potpuno besmislena. Zanimljivo je da sam po?eo ipak vi[?]e cijeniti Bilala, posudio sam stripove iz Gradske knjiĹžnice i dao mu novu [?]ansu. Premda mi i dalje vu?e na Moebiusa.
Da, to je sve ta [?]kola. Moebiusov utjecaj se vidi i u biv[?]oj Jugi (recimo Janjetov i me?u ilustratorima Bob Živkovi?).
A. Ziljak
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Mene obi?no jako smeta [?]to kaĹžu da je na Devli?ev Machu Picchu utjecao Bilal. Meni to jest otprilike ista [?]kola (radnja, crteĹž i likovi s onim ?elavim glavama), ali mi je Devla neusporedivo bolji i kad bih ga uspore?ivao, rekao bih da je to Moebiusov utjecaj - [?]to nije tako te[?]ko, s obzirom koji je Moebiusov status u strip-umjetnosti.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Tomislav Ĺ aki? wrote:Kad sam ga vidio, rekoh "idealan opskuran SF za sferakonske mra?ne dvorane" :uzdravlje: Vizualno super, ali pri?a je potpuno besmislena. Zanimljivo je da sam po?eo ipak vi[?]e cijeniti Bilala, posudio sam stripove iz Gradske knjiĹžnice i dao mu novu [?]ansu. Premda mi i dalje vu?e na Moebiusa.
Eh. ja kao i uvijek kasnim (a [?]to ?e[?], te[?]ko je biti poslovna Ĺžena), ali kona?no sam i ja to pogledala, i ne slaĹžem se da je pri?a besmislena. U filmu najvaĹžniji je stil i vizualni dojam, a pri?a je potpuno u funkciji toga, tako da kao cijelina funkcionira perfektno. Solidna ?etvorka.

Nat
At last, the stars are finally right...
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Dagon wrote:U filmu najvaĹžniji je stil i vizualni dojam, a pri?a je potpuno u funkciji toga, tako da kao cijelina funkcionira perfektno.
Good point :oops: Premda mi i dalje jest malo nejasno (npr oni krilati iznad grada, u piramidi [?]to lebdi?), kao stari zastupnik modernisti?kog i estetskog principa nad fabularnim, priznajem da vi[?]e cijenim nefabularne filmove u kojima pri?a, koliko god da je nema, funkcionira podre?ena estetskom dojmu cjeline. Bilal jest tu malo zapeo, ali konceptualno, tvoja je zadnja :headbang:
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Re: Imortel

Unread post by Krvoje »

Ja sam si to pogledal noćas, između 01:00 i 03:00, a u tom periodu mi se ovako nedorečene priče više sviđaju nego po danu. CGI lepo naglašava glavnost i sporednost likova. Možda je mrv'cu nepotrebno da Anubis i Žena-mačka igraju baš onu igru šta igraju. Hm, da, nedorečenosti ne čine film nedorečenim, nego je baš fabula lepo zaokružena, istinito. I postoje četri grudi u filmu.
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
MaXXX
Ewok
Posts: 17
Joined: 30 Mar 2007, 13:09

Re: Imortel

Unread post by MaXXX »

gledao u kinu.... what a mistake to make aaaargh... KATASTROFA :puca: frendovi su me htjeli :poguzi: :blast:

medu najgorim filmovima IKAD! :x
have no fear, batsla is here...
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Re: Imortel

Unread post by Krvoje »

Lol, zar :) ? Dobro, možda je to šta mi je kroz noć dobar dio mozga na standbyju pomoglo mom dojmu. Meni dobar.
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
Post Reply