Imortel

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: Imortel

Unread post by Ariel »

ja sam gledala doma na dvd-u. skroz o.k. volim sve sf priče koja spominju egipat i njihove mitove, tako da mi se svidio film.
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
Iljko
Ewok
Posts: 35
Joined: 11 Feb 2008, 10:27
Location: hmm, meni se čini lijevo od Alpha Centauri

Re: Imortel

Unread post by Iljko »

Meni se isto vrlo sviđao. Posebno jer se meni sviđa taj (hm neznam stručni izraz :zbunj: ) spori način pripovjedanja. Čak su i akcijske scene nekako umirujuće. Uglavnom mi se svidio, pogledao sam ga več tri puta. :lol:
Još sanjam!
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Imortel

Unread post by Tanja.C »

Film sam gledala prije par godina u kinu, znam da ga je neki kritičar predstavljao kao "francuski Blade Runner". :scratch: Išla sam ga gledati sa nećakom (6 godina) i bratićem (7 godina), dečki naravno apsolutno ništa nisu kužili radnju, nit su znali čitati titlove ali su im oči bile izbuljene zbog efekata i to. Poslije filma nas dođe pokupiti moj buraz i pita: "Kakav je bio film?" A klinci u jedan glas: "Odličaaaaaaan!!!" :lol:
Meni je bio onako... srednja žalost. Mene se ne da tako lako impresionirati. :lol:
Post Reply