hat èiks

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ne tako davno imala sam poll na svom sajtu, al zbog nekih tehni?kih nedostataka ne mogu staviti novi. valjda zato postoje nosf forumi, ha bane? ;) :D

ajde, de?ki, da vas ?ujem.. B)
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Hm, javit cu ti se jos za vote polove, pa cemo probat nesto skemijat.
Sto se tice macki, zanimljvio da sam glasovao za Ripley iako sam mislio da cu za Trinity :blink:
Karin Van Vliet

Unread post by Karin Van Vliet »

ire wrote:
ajde, de?ki, da vas ?ujem..  B)
A jel mogu i cure nesto prozborit ;)?
Btw. ripley je definitivno moj prvi izbor
User avatar
Jurica Palijan
Ewok
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2003, 00:12

Unread post by Jurica Palijan »

Ripley mi je fascinantna jer je, po mom misljenju, (psihicki) najjaci zenski lik u povijesti kinematografije. Ipak, buduci da topic kaze 'hot chicks', pretpostavio sam da bi valjalo glasovati za fizicki najprivlacniju kokos, a ta bi mi bila Padme Naberrie. Trinity mi je gadna u svakom pogledu, te ne shvacam kud su bas tu glumicu izabrali da igra glavnog zenskog lika u Matrixu koji je prvenstveno komercijalan film. Kako se komercijalni filmovi rade prema ukusu masa, bilo bi bolje da su producenti masama dali ono sto one zele - zgodnog glavnog zenskog lika. Barbarella je vjerojatno zgodna samo muskarcima koji su bili mladi u vrijeme kada je "Barbarella" snimljena, jer u medjuvremenu su se standardi promijenili. Ne kazem da su se promijenili na bolje, jednostavno kazem da su se promijenili, kao sto se i moda mijenja. Da na popisu nije bila Amidala, glasovao bih za Leeloo.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ban wrote:Sto se tice macki, zanimljvio da sam glasovao za Ripley iako sam mislio da cu za Trinity  :blink:
:D i ja sam mislila da ?eš glasat za trinity B) al vidim da je ripley popularna
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Karin Van Vliet wrote:
ire wrote:
ajde, de?ki, da vas ?ujem..  B)
A jel mogu i cure nesto prozborit ;)?
još bolje! :D B)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Jurica Palijan wrote: Ripley mi je fascinantna jer je, po mom misljenju, (psihicki) najjaci zenski lik u povijesti kinematografije. Ipak, buduci da topic kaze 'hot chicks', pretpostavio sam da bi valjalo glasovati za fizicki najprivlacniju kokos, a ta bi mi bila Padme Naberrie. Trinity mi je gadna u svakom pogledu, te ne shvacam kud su bas tu glumicu izabrali da igra glavnog zenskog lika u Matrixu koji je prvenstveno komercijalan film. Kako se komercijalni filmovi rade prema ukusu masa, bilo bi bolje da su producenti masama dali ono sto one zele - zgodnog glavnog zenskog lika. Barbarella je vjerojatno zgodna samo muskarcima koji su bili mladi u vrijeme kada je "Barbarella" snimljena, jer u medjuvremenu su se standardi promijenili. Ne kazem da su se promijenili na bolje, jednostavno kazem da su se promijenili, kao sto se i moda mijenja. Da na popisu nije bila Amidala, glasovao bih za Leeloo.
riplyjeva je definitivno najja?a, amidala je definitivno najsla?a, barbarella je ..hmm.. najraspuštenija? al nemreš re? da trinity nema dobre batke!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Jurica Palijan
Ewok
Posts: 22
Joined: 05 Aug 2003, 00:12

Unread post by Jurica Palijan »

nemreš re? da trinity nema dobre batke!
Ne sjecam se njene straznjice, pa o njoj ne mogu reci nista lose ni dobro. Ali, kakva je to zena cije je dupe ljepse od njenog lica? Ili, kakvo je to lice da je i guzica ljepsa od njega?
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Trinity !!!!! Trinity !!!!!
B)
---------------<br>Osla was

here!
ban

Unread post by ban »

Osla wrote: Trinity !!!!! Trinity !!!!!
B)
Meni je Carrie Anne bas lijepa zena. Super mi je bila u Red Planet. Svojedobno sam na nekoj raspravi, koju je, cini mi se, Ire negdje potakla :), bas na nju tipovao :)
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Odlicno izgleda! U prvom dijelu Matrixa pogotovo.
No to su samo subjektivni dozivljaji.
:rolleyes:

hehe
---------------<br>Osla was

here!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Jurica Palijan wrote:
nemreš re? da trinity nema dobre batke!
Ne sjecam se njene straznjice, pa o njoj ne mogu reci nista lose ni dobro. Ali, kakva je to zena cije je dupe ljepse od njenog lica? Ili, kakvo je to lice da je i guzica ljepsa od njega?
"Beauty is in the eye of the beholder"
-netko
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Anuviel
Ewok
Posts: 16
Joined: 18 Aug 2003, 09:27

Unread post by Anuviel »

pozdrav svima....

meni je Ripley zakon...i ove ostale tete su ok, ali nekako mi je Ripley idol od malena... :rolleyes: :rolleyes: :)
PALPATINE
...The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural.
ANAKIN
Is this possible to learn those powers?"
PALPATINE
Not from a Jedi.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Anuviel wrote: pozdrav svima....

meni je Ripley zakon...i ove ostale tete su ok, ali nekako mi je Ripley idol od malena... :rolleyes: :rolleyes: :)
pozdrav tebi, anuviel :)

je, mislim da ripley pobje?uje s velikom prednoš?u pred ostalim tetama. a vidiš bila sam uvjerena da nema nikakve šanse
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply