Sky Captain and the World of Tommorow

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Zbilja po[?]teno!

No, uvijek se moĹžemo ne slagati. I to je u redu, kao [?]to re?e Voltaire: "Ja se ne slaĹžem s vama, ali ?u uvijek braniti va[?]e pravo da se ne slaĹžete sa mnom!"

No, Miles, dobro do[?]ao na mjesto gdje diskutira Ĺžustro, ?ak i strastveno, no s argumentima!
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

No, Miles, dobro došao na mjesto gdje diskutira žustro, èak i strastveno, no s argumentima!

Hvala na dobrodošlici! :wave:
Za idu?i put obe?avam žustriju raspravu sa mnogo ?vrš?im argumentima! :blob:
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Jedva ?ekamo, he, he... :)

Uostalom, ako je SCATWOT tako lo[?], kako smo onda napunili tri i kusur stranice dretve o njemu???
A. Ziljak
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Zbog žaljenja za neiskorištenim potencijalom. Film je mogao postati kultnim, a ovako se ne izdvaja iz prosjeka. Naravno, po mom mišljenju.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Miles wrote:Zbog Ĺžaljenja za neiskori[?]tenim potencijalom. Film je mogao postati kultnim, a ovako se ne izdvaja iz prosjeka. Naravno, po mom mi[?]ljenju.
Po osvrtima koje sam ?uo/?itao drugdje, film ?e najvjerojatnije i postati kultnim. Naravno, only time can tell...
A. Ziljak
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Aleksandar Žiljak wrote:
Miles wrote:Zbog žaljenja za neiskorištenim potencijalom. Film je mogao postati kultnim, a ovako se ne izdvaja iz prosjeka. Naravno, po mom mišljenju.
Po osvrtima koje sam ?uo/?itao drugdje, film ?e najvjerojatnije i postati kultnim. Naravno, only time can tell...
Jes vala, treba pri?ekati DVD izdanje...sjetite se samo "Iskušenja u Shawshanku"!
:blob:
Image
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Pogledao sam film ponovno na VHS-u. MOram priznati, lijepo se gleda po drugi put. No, primijetio sam isprekidanost kadrova: ne znam je li stvar u vrpci ili ?emu? U mojem ure?aju nije, budu?i sam nakon toga odgledao jo[?] film-dva.

I jo[?]: kad se ve? krenulo uspore?ivati Conrana i Moorea, pogledao sam i Fahrenheit 911. Dokumentarac? Pa, sigurno ne "dokumentarac" kakav se dobije od BBC-ja ili nekada[?]nje TV Zagreb...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

pogledao sam i Fahrenheit 911
Previše politike u toj stvar?ici za moj ukus.
ban

Unread post by ban »

Miles wrote:Previ[?]e politike u toj stvar?ici za moj ukus.
Autor nigdje ni ne kaze da se nece ticati politike. S druge strane, cini se da je kod nas postalo normalno brkati politiku i etiku u procjeni necijih djela ili iskaza. Steta.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

jedan od rijetkih filmova uz koji sam zaplakao jeste farenhajt 911
od tuge... :(
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Zeljko wrote:jedan od rijetkih filmova uz koji sam zaplakao jeste farenhajt 911
od tuge... :(
Za[?]to? Lijepo je gledati omraĹženu Imperiju kako srlja u vlastitu propast...
A. Ziljak
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Indigo Montoya wrote:
Aleksandar Žiljak wrote:
Miles wrote:Zbog Ĺžaljenja za neiskori[?]tenim potencijalom. Film je mogao postati kultnim, a ovako se ne izdvaja iz prosjeka. Naravno, po mom mi[?]ljenju.
Po osvrtima koje sam ?uo/?itao drugdje, film ?e najvjerojatnije i postati kultnim. Naravno, only time can tell...
Jes vala, treba pri?ekati DVD izdanje...sjetite se samo "Isku[?]enja u Shawshanku"!
:blob:
Evo, ju?er sam pogledala na DVD-u. Valjala sam se od smijeha, ba[?] volim ovakve zabavne stvar?ice!

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

Aleksandar Žiljak wrote:
Zeljko wrote:jedan od rijetkih filmova uz koji sam zaplakao jeste farenhajt 911
od tuge... :(
Za[?]to? Lijepo je gledati omraĹženu Imperiju kako srlja u vlastitu propast...
sumnjam :headbang: nisu toliko glupi kolko izgledaju :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Samo su postavili glupog predsjednika. Nakon Busha ?e do?i neki novi Clinton, mirotvorac i tako to, da popravi imidž države u svijetu i sve što je ovaj zasro.
Definitivno nisu glupi
Post Reply