Terminator 3

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Da vas ?ujem
Moja glavna kritika:
Terminator pri kraju filma pokušava pucati na drugog terminatora i shvati da nema metaka a u sceni pri po?etku puca iz miniguna i zna to?no koliko je metaka ispalio.
V :grr4: i ste na redu.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Daklem. Film za jedno ljeto. Puno bolji nastavak nego kaj sam ocekival.
iako terminatorica nije uopce iskoristena, akcione scene su dobro rezirane dok ostatak filma pati od dosade i lose rezije. Gadi mi se americka patetika i zastava na pocetku, uglavnom dobija prolaznu ocjenu i veselim se nastavku ako ga ikad naprave.
Yeah, right!
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Nastavak bi trebali snimiti ali ne na na?in kao ostale terminatore, to je ve? istrošeno, možda bi idu?i film trebao biti o ljudskoj pobuni u budu?nosti, mislim da bi se iz toga dao napravit dobar filmi? :)
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

jeste li primjetili da terminatorica ima freakishly velika stopala? :D
doduše, to nije uo?eno na filmu, nego na nekakvoj dodjeli ne?ega, al svejedno su freakishly velika!! :xlol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

sVEJEDNO BI JU UGOSTIO U KREVETU. :ska:
Yeah, right!
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Ups. Osto ukljucen Caps Lock. Sorry :blink:
Yeah, right!
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

najblesavije mi je kad na kraju filma Conor obja[?]njava kako je do trenutka kad je Skynet postao svjestan sebe bio ra[?]iren po svim kompjuterima na svjetu i da nema nekog centralnog kompjutera gdje bi ga se moglo isklju?iti

da je tako onda Skynet ne bi imao razloga zapo?injati rat jer time
[?]kodi vi[?]e sebi no ljudima

najsmje[?]nija mi je scena kad se [?]varci zaljepi o vatrogasni kamion
(a [?]ofer[?]ajba ostane ?itava :D ) a vatrogasci se povuku [?]to dublje mogu u sjedala :D
ban

Unread post by ban »

Za ljubitelje Linuxa, tuzna vijest: <a href='http://nosf.net/lt.gif' target='_blank'>click here</a>
Zaboravio sam napomenuti da se radi o uvidu u T4 :)
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

U pravu si Den, koliko se ja sje?am, magnetski udar nakon pada atomske utje?e na ra?unala ( ne rade, mislim da je to bilo u onom filmu o vlaku i atomskoj)
Život je samo san na putu do smrti
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

Meni se T3 uopce ne svidja, pogledao sam ga tek toliko da potvrdim svoje sumnje. Neuvjerljivo, ima dosta nelogicnosti...

Recimo.. kako je Arni znao da ce J. Connor biti u onoj ambulanti za zivotinjice. Malo sam si mozgao o tome i nikako ne mogu doci do zakljucka koji bi me uvjerio..

Arni mi djeluje kao porculanska lutkica u filmu.. Pa ono njegovo sad sam prestao radit a gle... sad sam se reprogramirao...

Onaj novi terminator... osim sto dobro izgleda, nista drugo mi nije sjelo oko nje/njega. Mislim uz toliku tehnologiju ona ima bacac plamena... a kaj se dogodilo sa laserskim zrakama ili plazma oruzjem ili... ma bilo kaj sam da nije bacac plamena..

I tak... neda mi se vise pluvat po filmu.
:ph34r:
---------------<br>Osla was

here!
Post Reply