Jeftin blu-ray Silent Running (1972)

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Jeftin blu-ray Silent Running (1972)

Unread post by proteus77 »

Ne znam koliko ovdje ima štovatelja ovog ekološkog sf-filma, meni vrlo dragog, a još manje koliko vas sf filmofila ima blu-ray uređaj... Ali, ako želite uživati u tome kako Bruce Dern spašava posljednju šumu u svemiru, uz pomoć trojice robota, evo i obavijesti da se na UK Amazonu može napraviti prednarudžba, jer 14.11. izlazi Masters of Cinema blu-ray izdanje ovoga filma. Cijena je svega 4 funte. Režiju potpisuje Douglas Trumbull koji se proslavio radom na specijalnim efektima za 2001: Odiseju u svemiru i Bliske susrete treće vrste...

Više o filmu: http://en.wikipedia.org/wiki/Silent_Running

E sad, tu je i pitanje poštarine, može li se još nešto naručiti uz taj film pa da se poštarina smanji, to ne znam, ili da se naruče neki filmovi pa pošalju odvojeno, tj. kako će i kada slati taj film, s obzirom na to da izlazi tek za više od mjesec dana...

Samo podsjetnik ako je netko mislio uzimati, riječ je o kvalitetnom izdanju, a cijena je zaista niska... Uh, možda je ovo i za podforum Burza, sad kad promislim :scratch: Nek administrator to premjesti ako smatra da je tomu tako...
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Jeftin blu-ray Silent Running (1972)

Unread post by proteus77 »

Tko je jamio, jamio je... Od jutros je cijena 12,93 funte. Ili će oni koji su naručili dobiti film po zaista bagatelnoj cijeni ili će se Amazon posuti pepelom i poslati mejl isprike da su pogriješili. :kava:
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Jeftin blu-ray Silent Running (1972)

Unread post by proteus77 »

proteus77 wrote:Tko je jamio, jamio je... Od jutros je cijena 12,93 funte. Ili će oni koji su naručili dobiti film po zaista bagatelnoj cijeni ili će se Amazon posuti pepelom i poslati mejl isprike da su pogriješili. :kava:
Poslan cancellation mail :x :(

Ništa, očito je bila neka greška i povukli su ponudu...
Post Reply