OT: Sherlock Holmes

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: OT: Sherlock Holmes

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Meni je film zabavan, glumci su odlični, sviđa mi se taj steampunk ugođaj, za nelogičnosti me zaboli neka stvar. Davno sam ju prestao tražiti u filmovima. Zakon i Junior se odlično nadopunjuju. Preporučujem!

E, da! i glazba mi je odlična u filmu! Prepoznatljiva je, a to se ne događa baš često.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: OT: Sherlock Holmes

Unread post by ratchet »

To jest zgodan film, zabavna akcija, lijepo ga je pogledati, ali zapravo nije SH. Jer nema gotovo ničega od onog što esencijalno čini SH, pogotovo se njegova intelektualna nadmoć negdje putem izgubila.
Da ne pilim, film kao film je O.K., pogledajte ga tko nije, ali vidio sam mnogo boljih filmova o SH.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: OT: Sherlock Holmes

Unread post by Dagi »

Xaotix wrote:Ili, ne daj bože, Asylumov Holmes?
:headbang:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: OT: Sherlock Holmes

Unread post by Xaotix »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:E, da! i glazba mi je odlična u filmu! Prepoznatljiva je, a to se ne događa baš često.
Zaboravih glazbu! Soundtrack je super! Komponirao ga je Hans Zimmer, rezultiralo i nominacijom za Oscara.
I iako će sad zlobnici slijedeću izjavu shvatiti vrlo zlobno, film ima fenomenalnu odjavnu špicu!. (Youtube)
Stvar se zove Discombobulate
Randomness is strong with this one!
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: OT: Sherlock Holmes

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Xaotix wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:E, da! i glazba mi je odlična u filmu! Prepoznatljiva je, a to se ne događa baš često.
Zaboravih glazbu! Soundtrack je super! Komponirao ga je Hans Zimmer, rezultiralo i nominacijom za Oscara.
I iako će sad zlobnici slijedeću izjavu shvatiti vrlo zlobno, film ima fenomenalnu odjavnu špicu!. (Youtube)
Stvar se zove Discombobulate
Nabavih si i ja soundtrack. Odličan!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply