Kill Bill Vol. 2

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Dren
Jedi Master
Posts: 247
Joined: 16 Jun 2004, 09:18
Location: Place shifting atm

Unread post by Dren »

Ma sve ovisi o tome kako gleda[?] na film, i [?]to je Tarantino htio kazati sa njim.
Kako sam ja skuĹžio, kill bill je oda trash i filmovima B produkcije koje je gutao kad je bio mla?i i koji su dosta utjecali na njega.
Ve?ini ljudi to i izgleda kao trash film, ali ?ini mi se da je Tarantino ba[?] to i htio.
E sad, jeli se to vama svi?a ili ne, to je posve drugi par postola. No govoriti o tome da je Tarantino u ovom filmu izgubio interes za stvaranjem je upravo suprotnost od onoga [?]to (po mome mi[?]ljenju) je Tarantino pokazao. Samo [?]to je radio ono [?]to Ĺželi, i imao mogu?nosti da to ostvari.
if we learn from our mistakes then I'm getting a fantastic education
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

ja mislim da je prvi dio je bio solidan. Poslije toga film je lagano odlutao u B-production gluposti (ina?e volim B-filmovi vi[?]e od blockbastera, ali B-produkcja ima nekih tipi?nih za nju nedostataka koji znaju poprili?no zeznuti dojam od ina?e zanimljivih ideja).

Nat
At last, the stars are finally right...
Post Reply