The Last Mimzy

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

The Last Mimzy

Unread post by niniane »

IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0768212/

Sad za vikend pogledah ovaj film (za koji sam prvi put čula na pantomimi postsferakonskog partija ove godine :zubo:) i bio mi je sasvim ok. Ne za peticu, ali za četvorku. Klinci (kojidobijunadnaravnesposobnostinakonštopronađu"kutijusigračkama") su skroz ok, Mimzy (plišani zeko koji je više od toga) prekjut, glumci sasvim zadovoljavajući, ideja i poanta filma ok i, čak, prilično lijepi) - imam par zamjerki ali nisam sigurna da li da ih pišem dok još netko ne potvrdi da ga je gledao (da ne budem prespojleriš :vrag: ), a i osim toga, nisu baš prevelike.

Jel gledao tko?
... characters, personalities, stories and larps...
galaxie500
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 16 Jan 2009, 14:50

Re: The Last Mimzy

Unread post by galaxie500 »

Gledao sam ga ja prije godinu dana, možda i više, i nije mi ostavio neki dojam, nije bio loš, ali lošiji od predloška, priče Henryja Kuttnera Mimsy were the Borogoves. Mislim da je bila i u nekom Siriusu iz vremena Prčića.
Sve u svemu simpatičan mali filmić, s pozitivnom porukom, priča je bila malo strašnija.
Post Reply