Transmorphers

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Transmorphers

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Film Transmorphers preporučam kao obaveznu lektiru. Toliko da vidite koliko su Apokalipsa androida ili Starship Troopers 2 ili druge stvari koje ovdje čerečimo ustvari dobri filmovi.

Radi se o možda najnekompetentnijoj ekipi iza i ispred kamere koja se okupila još tamo negdje od Eda Wooda.

Priča je reciklaža Terminatora, Transformersa, mecha-mangi, Matrixa, ne znam ni sam čega ne. Glumci i glumice su na nivou nižem od prosječne amaterske družine. Spec-efekti su za valjat se od smijeha. Režija? Možda bi sve bilo bolje da režisera nije ni bilo na setu. Da su dečki i cure bar bili duhoviti, stvar bi se mogla prodati kao trešina, ali ne, oni sve to shvaćaju mrtvački ozbiljno! :x
A. Ziljak
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Transmorphers

Unread post by Zeljko »

ma to je ta citava ekipa iz aziluma mislim

filmovi su im ultra dosadni i kace se na marketinski voz od filmova s poznatim imenom

sve su to odron filmovi
30000 milja pod morem
100000000 years BC
snakes on a train
uglavnom kače se na već poznata imena

začudo imaju jedan dobar film
dead man walking :zubo:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Transmorphers

Unread post by Bahod »

Ja sam 100000000 BC već preporućio kao obveznu literaturu :zubo:
Post Reply