Incredible Bulk, ahem, Hulk

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by jbt »

HULKA SMASH!!

Hulk se pojavi, Hulk strga. Banner se pojavi, Banner ima emocionalnu krizu. General se pojavi, general oce ufatit Hulka. Dodje Abomination, Hulk smash.

Okay za pogledat jednom, al mislim da je to to. Stvarno nemam nista drugo za reci o filmu.

ps
Insinuiran je nastavak, a pojavi se i Tony Stark i reklamira The Avengers ili Justice League.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by Xaotix »

Pogledat ću ga da izravnam vijuge. SMASH!
Izgleda da za nastavak pripremaju neki veći paket u koji će utrpati i Ironmana, i Hulka, i Nicka Furya i tko zna koga još ne...

Inače, ovo je opet jedan film u kojem se glavni superheroj mlati sa svojom ružnom hipertrofiranom kopijom. :lol:
Hulk - Abomination
Ironman - Iron Monger
Spiderman - Venom

Češća pojava od te je jedino ispuhivanje Aliena u svemir...
Randomness is strong with this one!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by jbt »

a gle, sto se Hulka tice, lik niti nema neke protivnike koji bi ga mogli savladati. sto ga vise bijes to je on jaci.

iron man niti nema neke druge protivnike, svi koji su protiv njega su likovi u velikim metalnim odijelima.
Blood for the Blood God!!

engi
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by TB »

Na trenutke zabavan. Međutim, film se počne otezati i otezati. Pa nije to ne znam kakva epska drama! Ali dobro... Čovjek veže za likove Brucea Bannera i Tima Rotha, a kad ono, ispadne da film nije o njima, nego o velikom Shrecku i liku iz „Beowulfa“ koji se u dugom animiranom dijelu samo tuku. I na kraju se sve pretvara u dosadni, bučni crtani film. Sam kraj „Hulka“ je takav da će ga samo kupci Marvelovih stripova shvatiti. Bezveze.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Lijepo to sve izgleda, al na lijepom sve i ostaje. Ona scena kad su Hulk i Arwen... pardon, Elizabeth Ross u onoj pećini na planini me toliko podsjetila na King Konga i Jessicu Lange u gotovo kopipejstanoj sceni da mi je došlo da se nasmijem, umjesto da osjetim tugu u srcu.
Abomination mi izgleda kao onaj polualien iz četvrtog Aliena. Niš posebno. Trebali su angažirat Gigera da sam nešto napravi, a ne da ga kopiraju.
Nekako se baš nisam brinuo za Hulka, jer je gazio sve po redu, bez obzira s čime su ga napadali i koliko pucali po njemu. Helikopter se sruši na njega i eksplodira, a njemu ništa. Jebemu, s njim bi i Zagor imao problema!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by jbt »

pogledao film opet, tj. prvi put sto se mene tice. zanimljivo, al htio sam napisati isto sto sam i prije napisao. jebem ti amneziju.
Blood for the Blood God!!

engi
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by MadDog »

Nedavno sam uvrebao nekoliko minuta - nothing special.
Puno bolji mi je u stripu.

Kao, uostalom, 99% superheroja/strip likova prenijetih na film - bolji su u strip izdanju.
Možda jedino Constantine... i to vjerojatno zato što nisam u rukama imao strip...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: Incredible Bulk, ahem, Hulk

Unread post by TB »

Neki filmovi dobiju na vrijednosti na malom ekranu. Jedan od njih je Hulk.

Takav je i "Punisher- War zone", ( sa Titusom u glavnoj ulozi). Hvala bogu što nije išao u kino distribuciju- samo bi se čovjek živcirao što je potrošio novce za kartu... ali na malom ekranu je ok.
Post Reply