X-Files: I want to believe

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by Ire »

gle ona ima svoje mišljenje, a ja svoje. mi se ne moramo konformirati ili dogovarati
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by writer16 »

ok ona je mene 'zatražila' da kažem da se meni osobno ne sviđa film ali da to ne znači da je loš film i onda sam joj ja htio staviti linkove gdje se vidi da se i većini (znači ne svima) nije baš dopao film i stavio sam namjerno hroror.hr jer tip nije (ja mislim) profesionalni kritičar već ljubitelj filmova i njemu se nije svidio(blago rečeno) i onda ti dođeš 'optužiš' me da sam prvo pročitao loše kritike i automatski mi se nije svidio film i onda tek kad sam ga pogledao e tek 'mi se onda nije svidio' što nije na mjestu. bez obira na vanjske kritike meni se nikako ne sviđa film i po reakcijama drugih ljudi ni njima.
Znači Ire nisam ja našao linkove da 'osporim ninianinu ljubav prema x filesima' nego kao odgovor kad je ona napisala da to nije univerzalna istina ja sam napisao da jest univerzalna istina (tj da se većini ljudi nije svidio film) i btw upala si u 'raspravu' i nepotrebno zakomplicirala stvar :P
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by Ire »

sori al ja sam već bila u raspravi, od samog početka, a ako netko komplicira onda si to ti
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by writer16 »

ok ja kompliciram, ne sviđa mi se film, ne sviđa se i velikom broju drugih ljudi,niniani i tebi se sviđa, čiča miča gotova priča, može? :cheers:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by niniane »

Ako se TEBI film ne sviđa, fajn, tvoje je pravo da imaš svoje mišljenje. Mene samo smeta što ga prodaješ kao da tvoje mišljenje i mišljenje trojice s linkova znači da je film loš. Ne možeš tako generalizirati - i ako već stavljaš linkove, onda stavljati samo i isključivo one koje pljuju po filmu. Budi bar jednom objektivan pa stavi i neke na kojima piše da je dobar - ili to mogu i ja napraviti, jer ja mogu nabrojati barem pedeset ljudi kojima se svidio.
Dakle, svatko ima pravo na svoje mišljenje - dokle god ne pokušava uvjeriti svijet da je njegovo mišljenje jedino ispravno.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by writer16 »

gle ovo više stvarno nema smisla i više mi na pamet ne pada da se ja tu opravdavam fanovki(kojoj se naravno sviđa film) što mi se x filesi ne sviđaju pa onda budem optužen da sam tvrdio da sam ja jedino u pravu što tiče kvalitete filma i da nemam svoje mišljenje jer se samo povodim za autoritetima. rekao sam da je film VEĆINA NE SVI ljudi popljuvala i onda budem optužen da želim reći da se neće NIKOM svidjeti. nema smisla
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

A jeste djeca. :x

Writer16, tebi se film ne sviđa; niniane, tebi se film sviđa. Točka.
Onima kojima se film sviđa, on je kvalitetan, onima kojima se ne sviđa je nekvalitetan i tu nema rasprave niti su potrebni linkovi s izjavama drugih ljudi da im se film sviđa ili ne sviđa, koji će potkrijepiti nečije navode. Znate onu, de gustibus...
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by Ire »

pa da, to je upravo ono što se pokušava dokazati writeru16 ... ;) live and let others love x-files ...
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by writer16 »

da ok dretva zaključana samo što mi ne bi palo na pamet u nju i ulaziti da znam da idem raspravljati o x fajlsu filmu s osobom koja je otpjevala davidu duchovniyu (eto ninniane ne znam mu napisati prezime, linčuj me :P ) pjesmu, ko magare kroz zid:lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by niniane »

A ne znaš, vidim, napisati ni moj nick :P , al nema veze, mnogi fulaju slova :D
Ne samo Davidu Duchovnyju nego i Gillian Anderson :P http://www.youtube.com/watch?v=KjyU9LJpvuI

On topic: Film je dosad zaradio nešto preko 50 milijuna, ako se ne varam, a kako se očekuje veća zarada kad izađe na DVD-u, počelo se šuškati o trećem filmu, al su to sve zasad glasine, daklem neprovjerene i nepotrvđene informacije.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Ariel
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 02 Feb 2008, 23:14
Location: Split

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by Ariel »

pogledala dvd nedavno. nema malih zelenih, nije fer!!!!!!!!!!!!!!! :crybaby:
U STVARNOSTI JE REALNOST SASVIM DRUKČIJA. :kava:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by niniane »

S izlaskom Blu Ray izdanja filma, u paketu se može dobiti i novouređeno izdanje prvog filma, "Fight the future". A na njemu, alternativni završetak scene sa pčelom, za prave shippere :D

http://www.youtube.com/watch?v=qb9ESzGPHoM
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by buco »

Jel ono u desnom gornje uglu ekrana na Dosjeima-X, broj 12 znači da smiju gledati samo oni do 12 godina starosti? :vrag:

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: X-Files: I want to believe

Unread post by niniane »

Hvala, zaista volim zadržati dijete u sebi :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply