The Man from Earth

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

The Man from Earth

Unread post by Aranel »

An impromptu goodbye party for Professor John Oldman becomes a mysterious interrogation after the retiring scholar reveals to his colleagues he is an immortal who has walked the earth for 14,000 years.

jel gledo tko? ja sam ga pogledala nekidan i preporučam... ima malo pretjerivanja ali isplati se pogledati. zanimljivo je i kako je snimljen, kao kazališna predstava, sve u jednoj sobi, pa tko kaže da za dobar sf trebaš velik budžet?

uglavnom, tema je zanimljiva, i ostaje danima u glavi i poteže neke dobre rasprave (u dobrom društvu) :santa:
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: The Man from Earth

Unread post by LordShaper »

Jako dobar film. Očekivao sam da će biti flashbackova koji će pokazivati glavnog lika u povijesnim situacijama ali totalno me oduševilo što je film gotovo u potpunosti smješten u kuću i dnevnu sobu iste i sve se svodi na dijalog, što sav uspjeh filma stavlja na scenarij i izvedbu glumaca :santa: :cheers:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: The Man from Earth

Unread post by jbt »

gledao. prvi dobar film ove godine.
Blood for the Blood God!!

engi
MaXXX
Ewok
Posts: 17
Joined: 30 Mar 2007, 13:09

Re: The Man from Earth

Unread post by MaXXX »

pustili smo film jedne nedjelje u klubu (ST) i prvi put se desilo da smo svi sutili za vrijeme neke projekcije :)
have no fear, batsla is here...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: The Man from Earth

Unread post by Zeljko »

1900 linija dijaloga

prosječni film ih ima oko 800 :zubo:

jedan od samo nekoliko filmova koji me je natjerao da ga gledam bez prekidaja i pauziranja

sjajno :cheers:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Re: The Man from Earth

Unread post by corwin »

film je prejeben :zubo:
sorry zbog gramatike
User avatar
fuzija
Ewok
Posts: 10
Joined: 06 Jun 2012, 00:12
Location: zagreb

Re: The Man from Earth

Unread post by fuzija »

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: fantastičan film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čovjek se fakat zapita...
Stonehead
Hani
Posts: 89
Joined: 04 Jun 2004, 20:10

Re: The Man from Earth

Unread post by Stonehead »

fuzija wrote::notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: fantastičan film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! čovjek se fakat zapita...
And a necromancy award goes to.....


Al da, film je izvrstan. Bil sam jako pod dojmom kad sam ga pogledal i svima odmah ispreproučil ^^
VELIKI.... VELIKI od Sjevera!
Post Reply