Konan(kad ga gledas, a malo si stariji)

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Konan(kad ga gledas, a malo si stariji)

Unread post by jbt »

I tako, nekako sam poslusao OST iz Konana neki dan, i kao svaka normalna osoba odmah sam otisao pogledati film. I ne mogu, pa nemogu mu vise dati 10/10. Razlog?

U sceni kad Thulsa Vader ima orgije, pa se pretvori u divovsku zmiju, a Konan i ekipa upadnu nepozvani i pocnu mu tamaniti strazu, se nalaze i dva strazara. E ta dva strazara su ko fol nadrogirani ili stagod da ti ono zeleno iz kotla radi. Onda Konan skoci pred njih, a oni ni pet ni sest, nego macevi pa udri po caru. Cek malo?! Pa nadrogirani su. Nema reagiranja odma.

Teorija, koju je frend reko, je da je Darth Doom reko tim strazarima da se samo prave da su takvi(Stef i Ivek, vi danas ne duvate), kao paranoja ga sora. Al ta mi teorija malo smrdi. Thulsa bas i nije najparanoicnija osoba, ima hipi kult, za ime Kroma. Tako da ta teorija ide niz odvod.

Moja je teorija da su likovi losi glumci, a nitko nije kasnije skuzio tokom montaze. Dok mi netko ne podastre neku malo bolju teoriju, za Konana samo 9,5/10.
Blood for the Blood God!!

engi
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

A jeste ga tjeraš mak na konac...
A. Ziljak
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ne, on samo hoce reci da je pogledao film toliko puta da bi mogao nacrtati shemu kamenja na onom groblju kraljeva i to zmirecki sa zavezanom desnom rukom i lijevom nogom :drunken:
sorry zbog gramatike
Post Reply