pirati s kariba 3

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

pirati s kariba 3

Unread post by writer16 »

je li itko gledao?kakav je film?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

it sucks. :shaking:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Nije tako loš, ako se ispravno shvati. I ima problema, neiskorištenih stvari etc.
A. Ziljak
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

misliš, if one manages not to fall asleep. :drunken:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Pričitao sam da Depp želi snimati i četvorku. Kao, sviđa mu se lik. A ne sumnjam da će film biti uspjeh kao i prva dva. Daklem, očekujmo još jedan nastavak.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Nimrod wrote:misliš, if one manages not to fall asleep. :drunken:
Vidiš, meni nije bio dosadan. Dvojka me na prvo gledanje zadavila, kasnije na DVD-u mi je bila čisto OK. Možda je u pitanju raspoloženje u kome se trenutno nađeš, tako ja objašnjavam svoje iskustvo s dvojkom.
A. Ziljak
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

film je dosadan i dug , pri kraju sam s prijateljima usred kina raspravljao što imamo za maturu odgovarat i ko je sve počeo učiti i što, na samom kraju sam čak i posudio prijateljici čitanku iz hrv da je fotokopira , :D i stvarno smo bili ful glasni i bilo skoro puno kino i NITKO nas nije opomenuo nijedanput, to sve govori, :oops:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma dobro, ljudi ponekad znaju bit pretolerantni u kinu, a ponekad je uglavnom dječurlija koja i sama radi buku pa im drugi ne smetaju (npr. pričaju o maturi i udžbenicima iz hrvatskog :D ). Meni je jednom dvoje penzionera jako išlo na živce cijeli film, ali sam tek negdje 20 minuta prije kraja dovoljno popizdio da ih pitam jel ih zanima film ili su u kino došli razgovarati u miru...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Jeli bolji od dvojke? POšto mi je kec bio sasvim solidan ali dvica čisto sranje
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

moji problemi s filmom

1) daklem, likovi u ovom filmu su backstabity backstabers from backstabsville. pa svi ozene jedni druge barem 3 puta. malo pocne ici na zivcove kad OPET izvede netko nekakav preobrat
2) kak je umro Krejken? mozda se neko od scenarista malo zaletio prilikom pisanja scenarija za duju pa se nasao s "likom" koji je malo pregrd. i kak ga se rijesiti? ubijes ga i nikome ne kazes kako je umro.
3) Beckett ima "Ship of the line" i to Three-decker. svi smo vidjeli koliko topova. i onda niti jednom ne opali, jer se lik smrzo?? koji su mi onda to vrag pokazivali? mogo je imat i skunu, koliko je koristi od svega toga naoruzanja imao.
4) Kalipso? wtf? taj mi dio opce nije jasan. zakaj naraste? nije li to disney vec napravio u maloj sireni? to i vrtlog. c'mon, malo originalnosti, tj. da barem ne ripaju sebe.
5) Armada i Gusarska Armada. zas ih vidimo? ovo je isti problem ko 3). "idemo u rat, johohoho, al necemo pucati, johohoho, samo cemo priglupo stajati dok se glavni likovi krljaju, johoboringho"
6) gusari s ludom japankom - kewl. gusari s nekim gay indijcem - c02l. gusari a la sandokan - 1337.
gusari francuzi - aaaaaaa, WRONG!!!!! pa samo si to recite naglas: gusar francuz. niti je smijesno niti je strasno. sta slijedece, gusari busmani? ili mozda gusari cesi??

i cliffhanger nije cliffhanger nego je fakat hangover. pa dva lika vise nisu u prici, kaj se fakat mora trakavica nastaviti.

unatoc svemu, film i dalje ima gusare i panache pa zato 8/10 za bezbrizno ubijanje jednog sata(znam da traje 3, al dva prva sata su dosadna). bilo bi 9 ali jebemu sve, gusari francuzi!!
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Meni se film svidao mnogo vise od dvojke (koja me dosta razocarala).
S obzirom da je disneyev, prezvakah vrtlog i te neke spike, al cak se to i da objasnit. Posto ga je stvorila Kalipso, brodovi u njemu su bili "sigurni".
Kad se Kalipso povecala i meni je bilo malo blesavo, ali mi se jako svidalo kad se raspadne u hrpu rakova.
I da, sto se tice Krakena- kaj nije bila neka ogromna eksplozija necega na kraju dvojke? Valjda je to razlog smrti...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

ne znam bas. meni se i dalje cini da je razlog smrti "OMFG, we totally forgot about the Kraken!!"
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Unread post by Milena »

jbt wrote: bilo bi 9 ali jebemu sve, gusari francuzi!!
Khm... a Robert Surcouf, Francois l'Ollonais, Philippe Bequel, Ben le Francais (iliti Ben the French), Pierre Bot, Jean du Casse, Jean Foccard, Pierre le Picard (da, da), Jacques Tavernier, Oliver Le Vasseur zvani Škanjac (La Buse), kapetan Misson, Hippolyte de Bouchard... onako, koliko se napamet mogu sjetiti, sad na brzinu... Istina, pirati su više bili Britanci, ali Francuza nije falilo. Ima i ona Defoeova knjiga o piratstvu gdje ih spominje još, a oni su, uostalom, i donijeli zamisao o Libertaniji, premda je to vjerojatno više legenda nego istina...
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

nije meni problem sto su Francuzi, nego sto su Francuzi.

da pojasnim, izgledaju ovako

Image

e jebemu, malo previse stereotipiziranja.[/code]
Blood for the Blood God!!

engi
Post Reply