Star wars novi film

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Star wars novi film

Unread post by Hamenaglar »

dakle George Lucas je najavio snimanje novog star wars filma, epizoda sedma. Jos uvijek se nezna naslov filma, ali da ce ga bit, bit ce ga! :headbang: :o

weeeeeeee
nema me.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

jos malo surfanjem sam dosao do nekih informacija. Radnja ce navodno biti smjestena cirka 40, 50 godina poslije epizode 6 i u glavnoj ulozi nece biti Luke Skywalker, vec njegova djeca. Prica se da ce Harrisson Ford ponovo postati Han Solo, naklapanja su da ce Jeremy Irons glumiti ostarjelog Luke-a, naravno Han i Luke se pojavljuju samo kao cameo uloge. Sto se tice ostalih uloga spominju se Christian Bale, Keira Knightley, Heath Ledgere, te Chris O'Donnel kao glavni negativac, a u redateljsku stolicu ce uskociti James Cameron.

Cini se da se Lucas odlucio ovog puta iskesirati lovu ne samo za efekte vec i za osoblje.
nema me.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Hmmm, stvarno ne znam dal da budem sretan zbog ovoga :shaking:
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Nazir wrote:Hmmm, stvarno ne znam dal da budem sretan zbog ovoga :shaking:
Mislim da si nasaoničen. :D :D
Pogledaj malo koji je danas datum.
:D :D :D :D :D
Perhaps it's the result of an anxiety.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Nazir wrote:Hmmm, stvarno ne znam dal da budem sretan zbog ovoga :shaking:
Pa sad, ovako, ako se Cameron vrati u formu iz osamdesetih... Iako, Cameron svako malo nešto najavljuje ili je najavljivan...
A. Ziljak
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Hamenaglar wrote:jos malo surfanjem sam dosao do nekih informacija. Radnja ce navodno biti smjestena cirka 40, 50 godina poslije epizode 6 i u glavnoj ulozi nece biti Luke Skywalker, vec njegova djeca. Prica se da ce Harrisson Ford ponovo postati Han Solo, naklapanja su da ce Jeremy Irons glumiti ostarjelog Luke-a, naravno Han i Luke se pojavljuju samo kao cameo uloge. Sto se tice ostalih uloga spominju se Christian Bale, Keira Knightley, Heath Ledgere, te Chris O'Donnel kao glavni negativac, a u redateljsku stolicu ce uskociti James Cameron.

Cini se da se Lucas odlucio ovog puta iskesirati lovu ne samo za efekte vec i za osoblje.

Znas da to dobro zvuci i da bi bas to volio vidjeti. Ali slutnja mi govori da je u pitanju prvoaprilska sala.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

a nešto se šuškalo o tome još prije godinu dana :dontknow:
sorry zbog gramatike
Post Reply