300

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

corwin wrote:dobra ideja, a onda snimimo nastavak u kojem se radnja odvija na Marsu Hrvati otkrivaju da su zapravo oni doselili sa marsa i da su glavni krivci za piramide u svim kutevima svemira (ono kao nekakav fetiš )
Cekaj malo.. Zar nisu piramide izumili Bosanci? :scratch:
Jos im je ostala ona Ramzina vikendica blizu Kaira...
Randomness is strong with this one!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ma je ali u tome je keč
svi narodi i nacije potječu od hrvata :blob: pa tako i piramide i kineski zid (koji je zapravo hrvatski,ali neka im bude) i babilon i td. :uzdravlje:
sorry zbog gramatike
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

corwin wrote:ma je ali u tome je keč
svi narodi i nacije potječu od hrvata :blob: pa tako i piramide i kineski zid (koji je zapravo hrvatski,ali neka im bude) i babilon i td. :uzdravlje:
Piramide su sagradili Predatori da bi u njima lovili Aliene, to vec i najmanja djeca znaju!
Sto se povijesti Hrvata tice...odlomak s jednog sajta:

"Najstariji dosad poznati spomen hrvatskoga imena javlja se u zapisima mitansko-huritskoga kralja Tušrate (1420.-1400.pr.Kr), koji sebe naziva "veliki kralj, kralj od Mitanije", a svoju državu Huravat Ehillaku - Hrvatsko Kraljevstvo. Od imena H(u)R(a)VAT nastao je tijekom više od dvaju tisučljeća danas ustanovljeni oblik imena Hrvat. To davno huravatsko (hrvatsko) kraljevstvo u povijesnim se izvorima nazivalo različito: u Hetita i Medijaca Mitani, u Egiđćana Naharain i Naharina ("Zemlja na rijeci", "Porječje"), u asirsko-babilonskim zapisima Hanigalbat. Prostiralo se od Tigrisa do Sredozemnog mora i od gornjeg toka rijeke Habura do sirijskih granica Egipta, a u XV.st.pr.Kr bilo je velesila na Srednjem Istoku.... itd, itd..."

U ostatku teksta se govori i da su Hrvati bili vladari Perzijskog Carstva, tako da bismo se i mi trebali ljutiti radi prikaza Perzijanaca u "300"
:D

Link na ovu nadasve informativnu povijesnu stranicu koja ce vam otvoriti oci o velicini Hrvata u biblijska vremena, (a vec tad smo bili katolici!), a i poslije: http://www.hrvatska-povijest.tk/
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: 300

Unread post by Izitpajn »

Pogledao film sinoć. Još mi se vrti u glavi, mislim od visokog tlaka izazvanog predoziranjem testosteronom (inače imam nizak tlak).

Nakon filma se ne sjećam ničega osim da sam se ujutro probudio u grmu u obližnjem parkiću, prekriven krvlju i blatom, gol do pasa i u poderanim trapericama.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: 300

Unread post by jbt »

jel sve s takvim odmakom gledas ili je ovo specifican slucaj?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: 300

Unread post by Izitpajn »

A gle, dobio sam film i išao sam ga pogledati. Prije tjedan dana sam tako gledao "Najduži dan". Okej, njega sam gledao i prije, ali shvaćaš poantu?
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: 300

Unread post by Samuel »

Čija krv? :)
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: 300

Unread post by Xaotix »

Izitpajn wrote:Nakon filma se ne sjećam ničega osim da sam se ujutro probudio u grmu u obližnjem parkiću, prekriven krvlju i blatom, gol do pasa i u poderanim trapericama.
Ludilo?
Jok...

To je SPAAAARTAAAAAAA!!!!
:boink: :lol2:
Randomness is strong with this one!
Post Reply