S u SF-u i zašto u SF filmovima obavezno nešto eksplodira

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

cini mi se da je forspan za Sunshine jos jedan u nizu forspana koji naseru sve i svasta(eksplozije, vrisku, jurnjavu...) u sebe, da bismo kasnije dobili film koji i ima sve to.
u tri scene. sve ostalo je mir.

pogledajte malo novije forspane za akcijske filmove na imdb. uglavnom su eksplozivni, s nekakvih 50-100 rezova(!!!!). mislim da cijeli Children of Men ima toliko rezova.

to je jednostavno trend. mislim da ce Sunshine biti hnja film po pitanju akcijskog dijela scenarija(fakat core2), ali bi mogao biti okay po likovima i drami. scenarij je napisao alex garland(the beach, 28 days later).
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Hamenaglar wrote:No sad ozbiljno. Ja sam protiv takvih stavova, ako cemo gledati smece od SF, onda cemo ga i dobiti. Ja gledam dobre filmove (ili se trudim) i uopce mi nije vazno je li SF ili nije. Ne dijelim filmove ( a bome sve rijedje i knjige) na SF i non SF, vec na dobre i lose.
Trudim se gledati manje više sve, ali kada je sf na tv-u to se ne propušta! :D

Moji najdraži filmovi i glumci nemaju nikakve veze sa sf-om, dobar sajns fikšn film smatram posebnim poslasticom koja mi je odmor od običnih stvari. Malo odmaranja mozga i uživanja u laserima, ako me kužiš.;)
Post Reply