Returner

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
Post Reply
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Returner

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Preporučujem "Returner", kod nas glupo prevedeno kao "Konačni obračun" ili tako nekako. Japanski igrani SF, Terminator meets E.T., doslovno u tom stilu. Sve u svemu, mali slatki zalogajčić.
A. Ziljak
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

arhiva veli da sam mu dao 7/10

:angel: :ocasion:

sf akcija
nista posebno
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Pozdrav svima, infamous se vratio ... Nije me bilo duže vremena, anime u bugarksoj, rumunjskoj, latviji, litvi, letoniji, bjelorusiji, poljskoj itd, me okupirashe, josh sam nedavno dobio mail od japanske televzije , pa onda sam morao njima objašnjavati stanje u balkan glede anime (TV je specijalaziran za anime / mangu / cosplay), pa sam izgubio živaca i živaca ...

Zapravo, mislim da mi je sada nešt jasnije kako je ljudima iz Future, kada moraju kontaktirati sve i svakoga za izdavačka prava, redakturu i šta ti ja znam ...

Dosta OT-a.

Gledao, simpa, a i mislim da ima recenzija tog filma u fanzinu Yoshi, za kojeg sam davnih, davnih, dana surađivao ... Ima i Casshern, no ta dva su filma neusporediva; sa Casshernom koji je 10/10 i zasluzhuje svoj topic, i svoju recenziju ...

Ok akcijski filmić, sikorištava cijeli taj cybergoth clothing / cool effects efekt koji je The Matrix napumpao, i koji je bio pomodan par godina, a koji se kao balon nispuhao poslije The Matrix Relodad-a i ...Revolutions-a ...

Prilično OK film, no pamćenje me ne služi baš najbolje, jer sam film gledao pijan na jednoj zabavi.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Post Reply