Saw

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

cool.... BTW što si točno mislio pod pojmom "uzgaja gnojivo"?
:blob:
Image
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Baš to što sam napisao. Ako možeš uzgajati cvijeće, zašto ne bi mogao i gnojivo? Uostalom, ako je taj ubojica toliko pametan, valjda bi smislio način kako uzgajati gnojivo. :drunken:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Saw 3: prvih 80% filma je prilično loše, kraj dobar. Uglavnom, film je (pre)sličan jedinici i dvojci, što znači da ne donosi ništa novog. Mišljenja sam da su trebali ubacit nešto novo u tu čitavu priču, tragove zf-a ili fantastike. Ovako ostaje blijed dojam.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Gledao ga i ja nekidan. Film je slabiji od prva dva dijela, temelji se uglavnom na povijesti odnosa Jigsawa i Amande i zapravo je manje krvav i bolestan od prva dva dijela. Twist na kraju standardno dobar i, naravno navodi nas da ćemo gledati i četvrti nastavak. A s obzirom na zaradu u Usi, to se moglo i očekivati.
Slažem se s Hrvojem - premalo iznenađenja, ali nije za baciti.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Dakle, gle čuda, 4. dio u kinima do kraja godine i već su najavljeni 5. i 6. S obzitorm da su i Jigsaw i Amanda poginuli u trećem dijelu, tko će ubijati u četvrtom? Pročitao sam nešto da se spominje Jigsawova žena...

Za dvije godine ćemo već gledati 11. i 12. dio sa Jigsawowim zetom-ubojicom i sa sinom od Jigsawovog prvog susjeda koji je sve njegove polove kradom promatrao kroz prozor pa se i on odlučio isprobati u tom poslu.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply