Saw

Rasprave o SF filmovima

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje filmskog sadržaja koji je zaštićen autorskim pravom, a dobavljen nelegalnim putem.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Saw

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Iliti, po na[?]ki, "Slagalica strave". Da nisam znao za taj film prije nego sam vidio kako su na[?]i pametnjakovi?i preveli naslov, vjerojatno ga ne bih nikad pogledao.
?im sam vidio po?etnu scenu, kad se tip probudi zagnjuren u kadu punu vode, osjetio sam trnce. Dva tipa zarobljena u nekom WC-u a ni jedan ne zna kako je tamo dospio. Premisa mi je odli?na, izvedba vra[?]ka, scene fenomenalne, ideje psihijatrijske, a i twist na kraju mi se dopao. Jedan od rijetkih horrora u posljednje vrijeme koji mi je u[?]ao pod kosti.
Vidi se da je jedan od scenarista Japanac. Samo oni imaju takve bolesne ideje. KaĹžu da je film upravo takav kakav je zato [?]to nisu imali love za ne[?]to spektakularnije.
Moje osobno mi[?]ljenje - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vidim da se u kinima vrti i drugi dio. Nadam se da ga nisu zasrali sad kad imaju love za razbacivanje.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Odli?an film! I jedan od orginalnijih u zadnje vrijeme!
ban

Unread post by ban »

Gledao sam film. Imao sam nekoliko logickih primjedbi dok sam gledao ali ih se sad ne mogu sjetiti. U svakom slucaju, film se isplati pogledati.
code_hrc
Ewok
Posts: 1
Joined: 26 Jul 2006, 18:37

Unread post by code_hrc »

neznam zasto ali stalno vam je SAW u glavi,a sta je sa SAW2 puno bolje i bolesnije sranje od prvog djela.Puno sjebaniji kraj
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

code_hrc wrote:neznam zasto ali stalno vam je SAW u glavi,a sta je sa SAW2 puno bolje i bolesnije sranje od prvog djela.Puno sjebaniji kraj
Pretjerali su. Previše sranja i prebolesno. Barem po meni :))
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Moram priznati da me drugi saw nije razo?arao. Ima sickov[?]tina, malo su likovi stereotipni, al je dobar. Preokret na kraju je isto odli?an. ?ini se da ?e biti i tre?i dio.
Pitanje: jel Jigsawa u drugom dijelu glumi isti tip koji ga je glumio u prvom?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Dobar filmic...
Saw 3 uskoro dolazi u kina...
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

neznam zasto ali stalno vam je SAW u glavi,a sta je sa SAW2 puno bolje i bolesnije sranje od prvog djela.Puno sjebaniji kraj
Zar može bolesnije od ovoga?!
Last edited by Hrvoje on 19 Oct 2008, 20:11, edited 2 times in total.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

ne može,dvojka je dobra ali jednostavno se može oćekivat takav kraj (zbog viđenog iz jedinice)
sorry zbog gramatike
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Kaže publika u Amerki da je trojka bolja od prva dva dijela, a šuška se i o četvrtom, šče se ne varam. :dontknow:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Nda... kod procjenje kvalitete nekog filma prvo pogledam što veli američka publika, onako nagledana, načitana i intelektualno uzdignuta vrsni je orijentir, što bi rek'o kolega Radman, u našoj stalnoj potrazi za izvrsnošću ...
:blob:
Image
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

U Saw-u imamo neljudski pametnog ubojicu koji svoje žrtve zarobljava u nevjerojatno komplicirane klopke i ubija ih na nevjerojatno lukavo smišljene načine.
Saw je dobar film... Kako napraviti nastavak takvog filma?
Nisam gledao Saw 2, ali naslucujem da su u nastavku mrtvih ima vise, da su klopke jos kompliciranije, i da su ubojstva još razradjenija.
Eto nama treceg dijela. Nisam gledao, ali naslucujem da u Saw 3 mrtvih ima jos vise, da su klopke jos slozenije, da su ubojstva jos razradjenija... :D
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Kakav li će tek biti 4. dio?
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ako žele napraviti stvarno dobar 4. dio, trebali bi ga napraviti tako da uopće nema mrtvih, da su klopke na razini četverogodišnjeg djeteta (stisneš dugme nad kojim piše -stisni me! i iz zida izleti boksačka rukavica) a da ubojica uzgaja gnojivo i bježi od oblaka. E to bi bio film!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply