Reality shows?

Sociologija, historiografija, semiotika ... po potrebi sa cyberprefiksom.

Moderator: Xaotix

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Aleksandar Žiljak wrote:
Dagon wrote:
Vrlo jednostavno, ljudi imaju previ[?]e slobodnog vremena. Ajmo svih tko gleda sapnice i realty show poslati na dru[?]tveno koristan rad. :blob:
Da, da, nisu ti radni logori bez veze. Znao je drug Staljin [?]ta radi. :)
Nije znao. Kog vraga skupiti ljudi na jednom mjestu , mora[?] onda njima dati smje[?]taj i prehranu, nek ostanu gdje su samo umjesto bedasto?a rade ne[?]to korisno, Zabraniti njima zakonom imati doma TV, pa ?e sami od dosade moliti da rade ne[?]to. :;
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

pravo zbori[?]!
sorry zbog gramatike
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Dagon wrote: Nije znao. Kog vraga skupiti ljudi na jednom mjestu , mora[?] onda njima dati smje[?]taj i prehranu, nek ostanu gdje su samo umjesto bedasto?a rade ne[?]to korisno, Zabraniti njima zakonom imati doma TV, pa ?e sami od dosade moliti da rade ne[?]to. :;
Ti misli[?] da su oni u gulagu natezali veseljka i dobacivali SolĹženjicinu [?]ta da jo[?] dopi[?]e u "Jedan dan u Ĺživotu" ? Njet, moj tovari[?]! Nego, 'ajmo druzja, kopat' kanal izme?u rijeke jedne i rijeke druge. :)
A. Ziljak
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Koliko ja znam, te kanale njima ni[?] ne valjaju. Em su prokopani gdje ne treba, em nemaju prave parametre. U?inkovitost je bolja kad su ljudi motivirani mrkvom a ne batinom. Dobro, moĹže malo neodre?ene pretnje negdje u pozadine, kao "izgubit ?e[?] ovaj bajan posao ako se ne potrudi[?] dovoljno".

E, da, sorry zbog OT.
At last, the stars are finally right...
Post Reply