Reality shows?

Sociologija, historiografija, semiotika ... po potrebi sa cyberprefiksom.

Moderator: Xaotix

Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Reality shows?

Unread post by Hrvoje »

--- cvik ---
Last edited by Hrvoje on 19 Oct 2008, 19:43, edited 2 times in total.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ne gledam tv, osim s namjerom (to i to je u toliko i toliko, palim tad i gasim po svršetku). ima puno više ljudi na ovome svijetu o za koje ja nisam ?ula pa tako pojava nekog pere peri?a na nekom portalu ili zadnjoj stranici novina ne izaziva nikakvu reakciju kod mene. ja ne bih znala ni ko je renata sopek da mi se kolegica nije zapalila za njenog bivšeg nekog de?ka....
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

To je meni nekako povezano sa fenomenom sapunica. Nikada mi nije jasno [?]to ljudi vide i u jednom i u drugom. :dontknow:
Najgore je [?]to se populacija koja to svakodnevno prati povecava iz dana u dan.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Reality shows?

Unread post by BerislavLopac »

Hrvoje wrote:U ?emu je stvar? Zbog ?ega su toliko popularni me?u malogra?anstvom?
Pa to je bar jednostavno: sto imas manje vlastitog zivota, to su ti zanimljiviji tudji.
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ali u posljednje vrijeme primjecujem da se cak i po nekim barovima, pa sam jednom i u diskoteku usao a tamo nekih 1000 ljudi gleda one ''pjevace'' na velikom platnu. :shock:
Odes u kafic kad kao sto Hrvoje kaze tamo svi pricaju o nekom iz nekog showa. U takvim slucajevima osjecam se kao da sam sa Marsa, a ne sa zemlje.
Moj mladji buraz poceo gledati sapunice i ja ga pitam. ''Zasto gledas te gluposti?'' On me zacudjeno pogleda i kaze:''Pa da imam o cemu sa curama u gradu razgovarati.'' :shock:
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

nije ni lud mali :x
ina?e ne gledam TV i takve emisije ali potajno Ĺželim biti kao ti koji gledaju :ocasion: neznanje je blagoslov :shock:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

Pa to je bar jednostavno: sto imas manje vlastitog zivota, to su ti zanimljiviji tudji.
Izgleda kako mnoge zanima zadiranje u tu?u privatnost upravo zbog toga. Monotono vo?enje života i nedostatak uzbu?enja tjeraju ljude da posegnu za nekom novom vrstom zabave.
Moj mladji buraz poceo gledati sapunice i ja ga pitam. ''Zasto gledas te gluposti?'' On me zacudjeno pogleda i kaze:''Pa da imam o cemu sa curama u gradu razgovarati.''
Što sam napisao ranije vrijedi i za ovo.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

MrSini wrote:To je meni nekako povezano sa fenomenom sapunica. Nikada mi nije jasno [?]to ljudi vide i u jednom i u drugom. :dontknow:
Najgore je [?]to se populacija koja to svakodnevno prati povecava iz dana u dan.
Vrlo jednostavno, ljudi imaju previ[?]e slobodnog vremena. Ajmo svih tko gleda sapnice i realty show poslati na dru[?]tveno koristan rad. :blob:
At last, the stars are finally right...
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

MrSini wrote: ... U takvim slucajevima osjecam se kao da sam sa Marsa, a ne sa zemlje.
Pa do sad si ve? morao shvatiti da se inteligentni Ĺživot u Sun?evu sustavu razvio jedino i isklju?ivo na Marsu. :)
A. Ziljak
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Dagon wrote:
Vrlo jednostavno, ljudi imaju previ[?]e slobodnog vremena. Ajmo svih tko gleda sapnice i realty show poslati na dru[?]tveno koristan rad. :blob:
Da, da, nisu ti radni logori bez veze. Znao je drug Staljin [?]ta radi. :)
A. Ziljak
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Aleksandar Žiljak wrote: Pa do sad si ve? morao shvatiti da se inteligentni Şivot u Sun?evu sustavu razvio jedino i isklju?ivo na Marsu. :)
:headbang:
Ja sam Marsovac. :iconbiggrin:
Vjerovali ili ne.
Mala
Ewok
Posts: 10
Joined: 25 May 2005, 13:06
Location: Istra

Unread post by Mala »

Dakle, definitivno sam shvatila da sam Marsovka. MoĹžda prva na Zemlji. Svi koji slijede bit ?e diktat mode :-)
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

a ja sam ispao iz PM,dakle ja sam sljedbenik diktata mode,[?]to ne zna?i da gledam,volim ili pratim realyti showove
sorry zbog gramatike
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Samo se vi zezajte ja jesam marsovac. :x
U radnoj knjiĹžici pod nacionalnost pi[?]e marsovac. ?im bude popis stanovni[?]tva i zvani?no ?u da postanem marsovac. :iconbiggrin:
Post Reply