Religije i vanzemaljci

Sociologija, historiografija, semiotika ... po potrebi sa cyberprefiksom.

Moderator: Xaotix

User avatar
buco
Jedi Master
Posts: 206
Joined: 30 Sep 2008, 20:46

Re: Religije i vanzemaljci

Unread post by buco »

niniane wrote:Inače, James Beauseigner je tip. Ne ženska
Hmmm... onda bih mogao i pročitati tu knjigu! :lol:
Valjda ono J.B. nije preudonim? :scratch: S njima je ka i sa "usernameima" , nikad neznaš koji su spol. :D
niniane wrote:???? Čemu sad ovo? buco, nismo u Čiča Miči da se napadamo
Vidim ja da mi tu nešto fali... Dobro da si me upozorila! :scratch: :x
trooli wrote:...svatko vrijeme traži svoja sredstva - sada je vrijeme "punjenja" glava ne fizičkom silom nego jednostavnim ispiranjem mozga...
To stoji naravno.
No, ako se ne varam, ono (oružje)im bilo je daleko efikasnije. Afrika, Južna Amerika, Dobar tio Azije(tu su malo omanuli).
Jel bi mogli saznat koji kontinet ili zemlju su "preobratili" (recimo na kršćanstvo) upotrebom "punjenja glava"?
Ak me još služe nakupine sivih stanica, nijednu.

"Sila boga nemoli", dodao bih ,"al se njime služi", kao i obrnuto "Bog silu nemoli, al se njome služi".
Ak to pročitaju u CK-u (CK== Crkveni Krugovi) uzeti će mi krsni list! :vrag:

Pozdrav
Pisanje priče me podsjeća na pisanje programa u asembleru !
Ljepuškasti
Ewok
Posts: 10
Joined: 30 Jan 2009, 12:22

Re: Religije i vanzemaljci

Unread post by Ljepuškasti »

Hillary Clinton jako zanimaju NLO-i
Newly confirmed Secretary of State, Hillary Clinton has long had an interest in UFOs and the existence of extraterrestrial life. She was given an informal briefing in August 1995 by billionaire philanthropist Laurence Rockefeller, on the best available UFO evidence.

Both Clintons were involved in numerous attempts to force the release of national security files concerning UFOs. According to Grant Cameron, founder of the Presidential UFO website, the “Clintons tried to get UFO documents released as part of President Clinton’s 1995 Executive Order 12958.”

http://www.examiner.com/x-2383-Honolulu ... iner-email

Znao sam! Ona je oduvjek željela biti astronautica tako da nije ni čudo.
Post Reply