vremenske (ne)prilike

Astronomija, geologija, botanika ...

Moderator: Xaotix

Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

I jo[?] o snijegu. Uostalom, dok ovo pi[?]em, u Zagrebu je ba[?] lijepo napadalo.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ĺ to u Zagrebu! Ja sam se vozilla na gradili[?]te u Rado[?]ima kod Vi[?]njana, kad zamete me me?ava, sva sre?a da zbog ?estih odlazaka u Sloveniju stavila sam zimske gume!

Nat
At last, the stars are finally right...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Dagon wrote:(...) Ja sam se vozilla na gradili[?]te u Rado[?]ima kod Vi[?]njana, kad zamete me me?ava (...)
Zgroz!
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Dajte, ljudi [?]ta ste se razmazili, padne 5 cm snijega i sve je u kolapsu. Mislim ono...

Al' Willisi?ina pri?a rula!!!
A. Ziljak
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Kod mene na otoku zabijelilo... ošo ju?er u brda na sanjkanje... jedva se autom probih natrag doma kroz snijeg i led... klima je fakat ošla kvragu :iconbiggrin:
:blob:
Image
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Aha, ba[?] sam dobila mail od frendice iz Valenciji da je kod njih 15 minuta snjeĹžilo. Brrrrrrrrrrrrrrrr!

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Aleksandar Žiljak wrote:Dajte, ljudi [?]ta ste se razmazili, padne 5 cm snijega i sve je u kolapsu. Mislim ono...
Slazem se sa Žiljakom - snijeg je normalna pojava tijekom Z-I-M-E. U mediteranskim krajevima pada rije?e i manje obilno nego u unutrasnjosti, ali ipak pada.

Moci cemo zakljuciti da je klima otisla kvragu onda kad snijeg padne u kolovozu, a za bozic procvatu masla?ci. Ovo sad je sasvim O.K.
U Zagrebu je danas zaista hladno i puse gadan vjetar, ali sjecam se barem 3 puno jace zime ('86-'87, '94-'95 i '99-'00).
Last edited by Bojan on 27 Jan 2005, 01:36, edited 1 time in total.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ni '85. na '86 nije bila lo[?]a!
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Bojan wrote:
Aleksandar Žiljak wrote:Dajte, ljudi šta ste se razmazili, padne 5 cm snijega i sve je u kolapsu. Mislim ono...
Slazem se sa Žiljakom - snijeg je normalna pojava tijekom Z-I-M-E. U mediteranskim krajevima pada rije?e i manje obilno nego u unutrasnjosti, ali ipak pada.

Moci cemo zakljuciti da je klima otisla kvragu onda kad snijeg padne u kolovozu, a za bozic procvatu masla?ci. Ovo sad je sasvim O.K.
U Zagrebu je danas zaista hladno i puse gadan vjetar, ali sjecam se barem 3 puno jace zime ('86-'87, '94-'95 i '99-'00).
Neznam... kad sam ja bio klinac i kada je snijeg predstavljao vrhunski doživljaj (a ne kao sad muku i za*****ciju) bio je (u mom kraju) rijetka pojava, štoviše jasno se sje?am tek par pravo snježnih dana iz djetnjstva ... mojim je klincima naprotiv snijeg na otoku posve normalna, uobi?ajena i redovna pojava.
Kako re?e moj prijatelj ju?er, tresu?i se na ledom okovanoj Vidovoj Gori: "Jesen'ti, ako još malo globalno zatopli bit ?e hladno k'o u Sibiru." :iconbiggrin:
:blob:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:x žao mi je ljudi al opet ste off-topic!! dopustila sam dva-tri zastranjena posta, al ovo je ve? konverzacija, pa sam vas bila primorana preselit..

:!: --> ovo jer mi oduzimate dragocijeno vrijeme!
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

A za[?]to ovo nije oti[?]lo pod "Prirodne znanosti"?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

zato što mogu samo prepolovit postoje?i topik i od 'odrezane' polovice napravit novi, a ne mogu odrezane postove gurnut u neki drugi topik..
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Okej, to si - koliko vidim - i u?inila. No, i dalje postavljam isto pitanje: za[?]to u "nosf etc.", ane u "Prirodne znanosti"?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

da, nisam skužila kaj ho?eš..

evo premjestila sam, mada ovaj topik i nije bio toliko znanstven..
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply