Očekujem(o) navalu...

Astronomija, geologija, botanika ...

Moderator: Xaotix

User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Očekujem(o) navalu...

Unread post by Brumiko »

...poruka tipa "ajjjaa čuo da s Ameri nisu spustili na mjesecc, da sve to fejkanoooo." :)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Očekujem(o) navalu...

Unread post by Izitpajn »

Zašto?
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Očekujem(o) navalu...

Unread post by Brumiko »

Izitpajn wrote:Zašto?
Zbog jučerašnjeg dokumentarca, zapravo mockumentarca na HTV-u 1: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&mrez ... java=47950 zvanog Dark Side of the Moon.

Gledal netko?

Kaj je, je - zbilja su uspjeli naći glumce nevjerojatno slične glavnim akterima, napose Kissingera.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Očekujem(o) navalu...

Unread post by ratchet »

Meni već danas jedan prijatelj govori kako je gledao jučer film koji jako uvjerljivo objašnjava zavjeru oko sletanja na Mjesec. Njega su uvjerili. Bravo HTV.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Očekujem(o) navalu...

Unread post by Brumiko »

ratchet wrote:Meni već danas jedan prijatelj govori kako je gledao jučer film koji jako uvjerljivo objašnjava zavjeru oko sletanja na Mjesec. Njega su uvjerili. Bravo HTV.
Znal sam. :x

Ma, nije HTV kriv - na kraju emisije se glumci kese kakve su gluposti valjali i ukratko se opisuje prevara. No, tko još gleda do kraja...Inače, našli su glumce pljunuto slične stvarnim likovima. Čak sam i ja povjeroval da se radi o pravom Kissingeru.

Prvi bullshit detektor mi se vužgal na navodno postlunarno Aldrinovo alkoholiziranje, a drugi, koji je okinuo totalnu uzbunu, na već milijun puta sažvakanu priču o vijorećoj zastavi, omiljenom "argumentu" zagovornika lunarnih urota kojeg bi i malo dijete moglo oboriti.
Post Reply