Lingvisticke zavrzlame, evolucija i biblija

Astronomija, geologija, botanika ...

Moderator: Xaotix

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Ovdje se ne govori o raspravi dvoje znanstvenika na znanstvenom nivou.
Kad se pojave problemi lingvistike, uvijek u igru ulaze laici. Znanstvenici (ovdje ne mislim na luzere sa diplomom) s tim nemaju problema, tj, barem ne bi smjeli imati problema.

A ako cemo o autoritetima...
Tvoji autoriteti su znantvenici i strucnjaci.
Xaotix wrote:Imao sam posla s ljudima koji nisu upotrijebili ni trunku sive tvari, nego se tupo drzali necega saopcenog od visih autoriteta. Skole, crkve, roditelja....
Gdje se oni ovdje spominju? Pogledaj malo uokolo koga ljudi priznaju za autoritete i zapitaj se koliko je slijepa poslusnost NJIMA pridonijela napretku...
Ne znam da li si primjetio, ali mi ne zivimo u Star Trek svemiru prosvijetljnih bica :D
Randomness is strong with this one!
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Xaotix wrote: A ako cemo o autoritetima...
Tvoji autoriteti su znantvenici i strucnjaci.

Imao sam posla s ljudima koji nisu upotrijebili ni trunku sive tvari, nego se tupo drzali necega saopcenog od visih autoriteta. Skole, crkve, roditelja....
Gdje se oni ovdje spominju? Pogledaj malo uokolo koga ljudi priznaju za autoritete i zapitaj se koliko je slijepa poslusnost NJIMA pridonijela napretku...
Ne znam da li si primjetio, ali mi ne zivimo u Star Trek svemiru prosvijetljnih bica :D
Ne?u otvarati raspravu o autoritetima osim ako ne pokrene[?] novu dretvu. Clarke i ja se slaĹžemo da su autoriteti neupitni dok ne ko?e razvoj. A ima ih me?u roditeljima i u [?]koli i u Crkvi... i na NOSF-u (ja :headbang: )...

A glede svemira zvjezdanih staza ja sam upravo u holodeku! :) prilaĹžem i dobru 3D sliku USS Enterprise!

Image

P.S. Pozdrav djedu! :wave:
Post Reply