Natjeèaj za Istrakonsku zbirku (2006)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

davors wrote:
Dagon wrote:
Zoran wrote:hehe... ja sino? napisao pri?u.
A ve? sam mislio da ne?u ništa poslati.
Bolji ti je da si poslao.
Pri?e stižu sve u šesnaest, do ju?er ve? 55 komada. Neodlu?ni, imate još dva dana vremena, šibajte!

Davor
e, petnajsti je nedjelja! O?ete primat i pri?e poslane šesnajstog, jer se petnajstog iz objektivnih razloga ne može poslat?
User avatar
TheFlyOnTheWall
Hani
Posts: 52
Joined: 14 Mar 2005, 17:42
Location: Geminianum
Contact:

Unread post by TheFlyOnTheWall »

Zaklju?en je Istrakonov natje?aj i za ovu godinu!
Stiglo je ukupno 76 pri?a; rezultati stiĹžu 31.03. (nagrade uru?uje Brian Aldiss!)

Eto, dok ne do?e Davor.. :blob:
"Volim oblake... oblake, [?]to prolaze... ondje... divne oblake!"
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

TheFlyOnTheWall wrote:Zaklju?en je Istrakonov natje?aj i za ovu godinu!
Stiglo je ukupno 76 pri?a; rezultati stižu 31.03. (nagrade uru?uje Brian Aldiss!)
Eto, dok ne do?e Davor
Evo me, evo me :-)

Dok ?ekate u neizvjesnosti, obznanit ?u tek da je ovogodišnji sponzor istarske nagrade odnosno pršuta, pršutarna "Antolovi?" iz Tinjana.

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

davors wrote:Evo me, evo me :-)
Hitno neka mi se javi Slaven Ba?i? iz Rijeke!
Na mail: davor.sisovic@pu.htnet.hr

Ako ga netko zna, molim neka mu dojavi da je tražen, hvala,

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

TheFlyOnTheWall wrote:Zaklju?en je Istrakonov natje?aj i za ovu godinu!
Just for the record: peta istrakonska zbirka je dobila ime, zove se "Sami na svijetu", u nju su ušle 24 pri?e, jako je dobra, i upravo je predana u tiskaru.

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

dalkem, mogu zaklju?ati ovaj topik.

svi koji ?e imati komentare na samu zbirku i pri?e u njoj, slobodni su otvoriti novi topik u Knjigy

:study:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

rasprava o novoj istrakonskoj zbirci preseljena je iz podforuma Natje?aji u podforum Knjigy te preimenovana ..

Istrakonska zbirka "Sami na svijetu" (2006)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Locked