Natjeèaj za 12. SFerinu godišnju zbirku prièa ZAGROB (2006.)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Natje?aj za 12. SFerinu godišnju zbirku pri?a ZAGROB (2006.)

Unread post by Ire »

Dvanaesta SFerina godišnja zbirka pri?a ZAGROB (2006.) raspisuje natje?aj za doma?e neobjavljene horor pripovjetke.

Image okvirna tema je natprirodna groza i jeza
Image dužina je barem 10 kartica
Image rok za slanje radova je 12. 12. 2005. godine

Pri?e i svoje podatke šaljite na adresu:

Darko Vrban (za zbirku)
Siget 20 d
10020 Zagreb


ili na e-mail:

darko.vrban(a)zg.htnet.hr

Sve ostale obavijesti na telefon: 01/ 6529 557.
Instant Geek. Just Add Coffee.
s3der
Ewok
Posts: 1
Joined: 31 Jul 2005, 20:22

Unread post by s3der »

postoji li gornja granica za broj kartica? 20, 30, ... ? mislim, ako se pretjera, zna?i li to da je manje vjerojatno da ?e takvo "djelo" biti objavljeno? Naravno, polazim od pretpostavke da je napisano vrijedno objavljivanja.
tnx!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

mislim da je klju?na kvaliteta, a ne kvantiteta :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ja sam u sferakonskim zbirkama u dva navrata objavio stvari od po 90 kartica, pa ti vidi :)
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Šta spada pod osobne podatke? :iconbiggrin:
Je li u pitanju samo ime ili treba navesti i adresu i telefon?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zavisi. Ako želiš da ti se urednici jave kad pro?itaju pri?u, onda im napiši i gdje i kako ?e ti se javiti. Ako ne želiš, pa, onda ne moraš napisati ni ime ;)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

e-mail nemoj zaboravit
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

I ja pitam gluposti :oops:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pa bolje pitati nego raditi bez veze :mrgreen:
to se zove risr? :iconbiggrin:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Dobio sam od nekoga primjedbu da nitko ne odgovara na poslane pri?e, tako da - usprkos skorom deadlineu - autori uop?e ne znaju da li su njihove pri?e zaprimljene u razmatranje. :? Spomenut je i pojam "normalne komunikacije" i primjer Gaie koja je ODMAH poslala reply tipa "Va[?]a pri?a je primljena, hvala Vam". :mrgreen:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pa sve pristigle pri?e su na razmatranju ..

urednici nemaju politiku slati te obavijesti jer ne stižu sve pri?e mailom. neke stižu i obi?nom poštom.

uostalom, urednici ?e se SVIMA javiti kad sve pri?e budu pro?itane i bude napravljen odabir.

:wave:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Znam, ali postoje pristojni na?ini komunikacije po kojima nekome potvrdi[?] primitak. Ina?e autor pita "A gdje je moja", a urednik kaĹže "Je, pa nisam je ni primio". Kriv je onda = urednik. A autor moĹže objesiti svoju pri?u ma?ku o rep.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

urednik koji prima pri?e ima toliko posla da pri?e uglavnom skida s neta iza pono?i kada bi ve? trebao i?i spavati ili juri na poštu u pauzama po pri?e pristigle poštom. jednostavno nema vremena. urednici ?e se javiti svima ?ije su pri?e pristigle na natje?aj. ukoliko netko ne dobije odgovor, neka šalje ponovo s pritužbom.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nakon ovog posta svaki trenutak o?eujem ljude u bijelim kukuljicama sa zapaljenim kriĹžem pred ku?om, al ipak ne mogu zadrĹžat to u sebi. :D'
onak teleskopski re?eno, kad ?e autori koji su poslali pri?e znat jesu li pro[?]li na natje?aju? :angel:

ja uga brantit svoju uga pe?inu i uga Ĺženu od uga uga pobje[?]njelih uga pri?opregledava?a!! Uga uga! :naka:')
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Locked