Game Master natjeèaj za Vampirsku / Goth poeziju (u izradi)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Game Master natje?aj za Vampirsku / Goth poeziju (u izradi)

Unread post by Zoran »

:ocasion:

Daklem, na forumu

http://www.game-master.org/phpBB2

imamo topic
"Vampirska / Goth poezija"

na kojem su juzeri po?eli stavljati tu?u pa i VLASTITU poeziju date tematike. Pa smo odlu?ili napraviti natje?aj, javno glasanje i dodijeliti nagradu (knjigu vampirske tematike) pobjedniku.

E, ali natje?aj je još u izradi. Tj. ?ekamo da se skupi desetak ljudi koji šalju vlastite stihove i tridesetak ljudi koji bi glasali. Mislim da nam fali sve skupa još dvadesetak zainteresiranih.

Pa, ako imate poeziju (ili želite vidjeti neke druga?ije i zanimljive stihove :flower: ) navratite... možda vam se i isplati.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

zanimljivo, možda se okušam, preporu?it ?u natje?aj nekim ljudima koji ionako pišu takve stvari :headbang:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

A mozzemo i ovdje pisati jednu u nastavcima, pod uvjetom da se rimuje (recimo abba?). A neka poccne, kako se nitko ne bi osjetio uvrijedjenim, Dobrissa Cesarich, svojim popularnim horror stihom:

Probudi me i bit chu tvoja java




mcn
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

(dajte samo to preselite u adekvatni podforum)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dakle, danas sam razgovarao s Viktoriom Faust koja je pristala donirati jednu ili nekoliko (ja sam tražio jednu, ona je rekla nekoliko) svojih knjiga s posvetom i autogramom pobjedniku / pobjednici vampirsko - poetskog natje?aja!

Dakle, koja je procedura:

1) na adresi
http://www.game-master.org/phpBB2
nalazi se Game - Masterov forum. Na forumu se nalazi podforum "Taverna". U "Taverni" se nalazi topic "AUTORSKA Vampirska / Goth poezija". Vi se trebate registrirati, logirati i postati svoju pjesmu ili više njih.

2) dana 25.06.2005. TAJ TOPIC ?E BITI ZAKLJU?AN i ne?e se mo?i više postati na njega.

3) istog dana biti ?e (tako?er u "Taverni") otvoren novi topic, koji ?e sadržavati sve nadimke korisnika koji su poslali svoje radove i na kojem ?e svi korisnici mo?i glasati za najboljeg pjesnika / pjesnikinju

4) glasanje ?e biti otvoreno 5 dana. Nakon tog vremena osoba s najviše dobivenih glasova bit ?e proglašena pobjednikom / pobjednicom te ?e biti kontaktirana putem pm-a ili e-maila ili ve? onog kontakta kojeg prilikom registracije na forum ostavi

5) pobjednik / pobjednica ?e nam otkriti svoje pravo ime, kako bi mi mogli javiti Viktoriji Faust na ?ije ime da napiše posvetu.

6) pobjedniku / pobjednici ?e osobno ili poštom (ovisno o mjestu stanovanja) biti uru?ena nagrada.

O?ekujemo vaše priloge u velikom broju. Tako?er, molim da budete kolegijalni pa ovu obavijest prenesete svima koje bi mogla interesirati.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Zoran wrote: O?ekujemo vaše priloge u velikom broju. Tako?er, molim da budete kolegijalni pa ovu obavijest prenesete svima koje bi mogla interesirati.
U Kringi je pocetkom ove godine otvoren kafic "Vampire" koji se fura na legendu o mjesnom vampiru Juri Grandu iz 17. stoljeca, vlasnik je jako sklon suradnji i domacinstvu raznim "aktivnostima" kojima se svi mi bavimo, pa smo izmedju ostalog dogovorili da tamo imamo Festival fantasticne knjizevnosti 2006. (detalje cemo dogovoriti na ovogodisnjem); pa sugeriram: to sto proizadje iz ovog vaseg natjecaja moze se tamo tom prilikom predstaviti/citati uzivo, a mozemo i ne cekati iducu godinu pa napraviti to i ranije...

Davor
*Istria is a state of mind*
Locked