Kupite si lik u romanu!

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ha, ljudi su na[?]li na?ina da zarade na pisanju romana :o
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

:iconbiggrin: :iconbiggrin: Ma, ja vam u idu?oj pri?i dam lika besplatno! Samo izrazite želju....















... i snosite posljedice. :ocasion:
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Toga se i bojimo.
A. Ziljak
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Neki su vec i zabadava dosli u (uvjetno, rekli bi neki) knjizevna djela. Gdje su nam general Gale, planet Dubrava, Koji Komad, Gad Jedan i drugi... :iconbiggrin:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ja sam ve? ionako pojavila u Leonovoj pri?e (Krsnik) samo [?]to me on multiplicirao. I da zna[?], Leone, mogu te ja dohvatiti i kad nije pun mjesec, i ne samo na raskriĹžju! ;) (just kidding)

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Samo ne znam ko bi platio da mu se ime pojavi u knjizi. Mislim, koja je to ložiona?
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Koliko sam vidio, makedonski veleposlanik je vec prodan.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ma vidio sam i ja ali svejedno ne razumijem. Ko bi dao pare za takvo nešto i kakvo mu to zadovoljstvo pruža?
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Tko bi dao pare za kvarcanje?
A za cigarete?
A za nakit?
A za silikonske umetke?
A za CD od Severine?
A za Star Trek enciklopediju? Povijest doga?aja koji se nikad nisu dogodili?
A za male figurice ili sli?ice glazbenika?
A za ulaznicu za nogometnu utakmicu?
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote:A za ulaznicu za nogometnu utakmicu?
Ja ve? sada poku[?]avam do?i do ulaznica za utakmicu Hrvatska-Brazil.
Pretpostavljam da sam sada potpuo srozala se u tvojim u?ima. :(

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

U cigaretama ljudi uživaju, neki misli da ih nakit i silikoni ?ine ljepši itd ali ovo...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ma neee... samo pokušavam objasniti da ljudi daju novac za razne stvari koje ih vesele a na odre?enoj logi?koj razini su sasvim besmislene.

npr. zašto bi netko platio da bude lik u romanu?

ili

zašto bi netko platio da gleda kako dvadesetak ljudi šutira loptu po livadi? I još u lošijim uvjetima (na tv-u se puno bolje vidi što se zbiva).

Ljude zabavljaju razli?ite stvari i to je sve.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote:za[?]to bi netko platio da gleda kako dvadesetak ljudi [?]utira loptu po livadi? I jo[?] u lo[?]ijim uvjetima (na tv-u se puno bolje vidi [?]to se zbiva).
zato [?]to kad gleda[?] na tv-u to jednostavno nije isti doga?aj. A ni natjecateljima nije svejedno. A da ne spominjem druĹženje posle utakmice.

Nat
At last, the stars are finally right...
Locked