Rezultazi natjecaja Istrakona 2005

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

BTW jeli netko primjetio da je u mojoj pri?i u štampi pojedeno pola jedne re?enice?
Život je samo san na putu do smrti
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Izitpajn - objasnjenje primljeno - nema beda - my bad - delete i reset...

Sto se tice ''napola izbrisane recenice'' - koja bi to prica bila? - mislim mogu ja traziti, ali potrajat ce - mozda sam vec procitao pa preletio... Ja novi na forumu - Ja ne poznavati nikoga - Ne znati tko je tko... :scratch:
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Opet delete & reset...
A ok, L.Z. - samo gluposti pisem - a dedukcija mi je pak katastrofa... Najbolje da ja samo citam post-ove...
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

To je uvijek bio problem s online postanjem. Kompjuteri i Internet nekako uspijevaju staviti puno virtualnog prostora izmedju redaka, pa se svasta moze procitati izmedju njih, bez obzira na autorovu namjeru.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Kil-Kenny wrote:Opet delete & reset...
A ok, L.Z. - samo gluposti pisem - a dedukcija mi je pak katastrofa... Najbolje da ja samo citam post-ove...
ma nije bed, pri?a Krsnik
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
TheFlyOnTheWall
Hani
Posts: 52
Joined: 14 Mar 2005, 17:42
Location: Geminianum
Contact:

Unread post by TheFlyOnTheWall »

L.Z. wrote:BTW jeli netko primjetio da je u mojoj pri?i u [?]tampi pojedeno pola jedne re?enice?
dok sam pricu citao - ne, a niti sada nakon ponovnog pregledavanja... :?
gdje tocno? :scratch:
"Volim oblake... oblake, [?]to prolaze... ondje... divne oblake!"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

meni se u?inilo u jednom djelu da fali..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

TheFlyOnTheWall wrote:
L.Z. wrote:BTW jeli netko primjetio da je u mojoj pri?i u štampi pojedeno pola jedne re?enice?
dok sam pricu citao - ne, a niti sada nakon ponovnog pregledavanja... :?
gdje tocno? :scratch:
nemam zbirku sad kod sebe ali ?ini mi se na dnu prve stranice negdje kad prepri?avam pri?u o krsnicima, dvije re?enice su spojene s tim da fali po pola od svake.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Da, u?inilo mi se da na str 131, 4 i 5 reci odozdola nekako ?udni: "i da ne smije no?u. a pogotovo za punog mjeseca [?]etati meta [?]trigama, koje bi ih mu?ile do jutra." Jeli to moĹžda to?

Nat
At last, the stars are finally right...
Locked