Ekran prièe_03

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Svi?a mi se prvonagra?ena pri?a :mrgreen:
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Meni je to nepravedno - trebali su dati prvonagradjenoj i putovanje za dvoje u Pariz da se opusti i sto bolje skrbi o toj djeci. A bogme i besplatni ADSL da moze brze i lakse doci preko interneta do korisnih informacija i novih metoda kojima se pomaze autistima. Neka joj u toj misiji laptop bude od sto vise koristi. Nista od ovoga nije ironicno. Ironija se pojavljuje tek kada pocnemo razgovarati u kontekstu knjizevnosti i knjizevne vrijednosti... Ali zasto ulaziti u to... Za ovaj natjecaj nije potrebno.
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

P.S.
Mozda ce se imati sto za dodati kada bude glasao narod.
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

>situacija 2 - od pisanja sf-a mogu Ĺživjeti. Pisanje sf-a mi je POSAO i ne >radim nikakav drugi posao pored ovog. Tu imam vremena za sve >(uklju?uju?i potencijalno potomstvo) i izbacujem knjigu godi[?]nje. MoĹžda i >dvije. Tri?

SSest. Jerbo od jedne knjige mosh maks dobiti 10.000 kuna, znacci za dva mjeseca. I zato jer je Hrvoje Kovaccevich, koji je lani odluccio biti profesionalni pisac, toliko proizveo u godinu dana, iz nuzzde. Velike. Plus drame i joss po putu. Osobno mislim da bi mu bolje bilo da pisse manje, a bolje, al' on treba hranit familiju pa ssutim. Uglavnom.

mcn
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

mcn wrote:SSest........
Znaš, ovdje postoje Rvacki znakovi...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

mcn wrote:>situacija 2 - od pisanja sf-a mogu živjeti. Pisanje sf-a mi je POSAO i ne >radim nikakav drugi posao pored ovog. Tu imam vremena za sve >(uklju?uju?i potencijalno potomstvo) i izbacujem knjigu godišnje. Možda i >dvije. Tri?

SSest. Jerbo od jedne knjige mosh maks dobiti 10.000 kuna, znacci za dva mjeseca. I zato jer je Hrvoje Kovaccevich, koji je lani odluccio biti profesionalni pisac, toliko proizveo u godinu dana, iz nuzzde. Velike. Plus drame i joss po putu. Osobno mislim da bi mu bolje bilo da pisse manje, a bolje, al' on treba hranit familiju pa ssutim. Uglavnom.

mcn
Se ra?una onaj format zbirki Viktorije Faust? Takvih mogu bez beda.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

skriboman :?
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

To pod pretpostavkom da mi je pisanje full time job...
Locked