Istrakon 2005.

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Istrakon 2005.

Unread post by Zoran »

Jedan komentar: yeah-bem vam limit na 5 kartica! Opet sam preko, a još nije ni gotova! :x :x :x


ništa novo :dontknow: :iconbiggrin: :iconbiggrin:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

:ocasion: evo, na 15 000 znakova sam, još nije na kraju, i djeluje mi dosta štura... morao bih malo obogatiti re?enice :!: :!: :iconbiggrin: :x :iconbiggrin:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

bem mu i kra?e rokove ove godine, neznam ako ?u sti?i završiti moju
Život je samo san na putu do smrti
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nema beda, pošaljem ti ja pola moje :ocasion: :iconbiggrin: :iconbiggrin: :iconbiggrin:

I opet ?e mi ostat viška!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Ja sam potro[?]ila dva sata na izbacivanje suvi[?]nih znakova. Ba[?] bi mi 6 kartica bilo taman

Usput, mislite li da ?e Istriani imati ne[?]to protiv ako se umjesto diskete po[?]alje CD?
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Zoran wrote:Nema beda, pošaljem ti ja pola moje :ocasion: :iconbiggrin: :iconbiggrin: :iconbiggrin:

I opet ?e mi ostat viška!
dogovoreno :iconbiggrin:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Klara wrote:Usput, mislite li da ?e Istriani imati ne[?]to protiv ako se umjesto diskete po[?]alje CD?
Ne?e. Pro[?]le godine je netko to pitao na hr.rec.sf. Ĺ i[?]ovi? je odgovorio da je to O.K.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

E, ja bih isto slao cd! Ako ?e više vas slat cd-e onda ?u i ja. Prije ga nisam slao jer sam se bojao da ?e narušavati anonimnost, ali ako više ljudi šalje cd onda je o.k.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Imam dobru i lošu vijest:

dobra vijest: napisao sam pri?u! ?ak mislim da nije ni loša :flower: :headbang:

loša vijest: ima cca 20 000 znakova pa ništa od Istrakona :dontknow: :x
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Hehe... napisao još jednu, ova je imala cca 10 000 znakova pa sam odrezao cca 1000... uvijek mi se ?ini da sam izbacio najbolje dijelove :scratch:
Al' bar ?u 1 pri?u poslat na Istrakon!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:shock: daj kad ve? štancaš te pri?e, napiši meni jednu.. ja ne stignem..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

jel toleriraju 100 znakova viška? ili je baš moram rezat
Život je samo san na putu do smrti
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Vrag bi ga znao. Prošle godine nisu tolerirali 2000 znakova viška, to znam iz iskustva :iconbiggrin:
Dok su pretprošle nagradili pri?u s 1900 znakova viška... :scratch: :dontknow:
Ali, lani su odlu?ili biti stroži u tom smislu...

Ma, odreži tih 100 znakova za svaki slu?aj... skrati naslov :iconbiggrin:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

jedan natje?aj na koji sam slao prošle godine imao sam to?an broj znakova koliko je dopušten bez naslova, pa sam bojana natjerao da mi napravi ilustraciju za pri?u i na njoj napiše naslov da ne pre?em broj znakova, nažalost ovaj put je naslova samo jedna kratka rije? :blob: pa niš
Život je samo san na putu do smrti
Locked