Natjecaj Foruma zena Mediterana

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Na[?]la sa u traĹžilici (samo za Ĺžene :; ):

Me?unarodni natje?aj za kratku pri?u Foruma Ĺžena Mediterana

http://www.culturenet.hr/v1/hrvatski/in ... sp?id=5068

(ne znam kako napraviti link od teksta :dontknow: . Kako se to radi?)
ban

Unread post by ban »

Klara wrote:Me?unarodni natje?aj za kratku pri?u Foruma Ĺžena Mediterana
http://www.culturenet.hr/v1/hrvatski/in ... sp?id=5068
Na ovo sam ve? odavno naisao u novinama ali sam bio prelijen da idem objaviti pa se novine bacile i tako... Hvala. Mislim da smo vec imali na nosf-u vijest za proslogodisnji natjecaj.
Za fancy linkove mozes koristiti gornju tipku URL i objasnjenja koja ti se ispisuju ispod tipki.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Za fancy linkove mozes koristiti gornju tipku URL i objasnjenja koja ti se ispisuju ispod tipki.
Ha, skuĹžila sam! Hvala!

Me?unarodni natje?aj za kratku pri?u Foruma Ĺžena Mediterana
Locked