Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Unread post by Sandman »

"Književni krug" Karlovac

raspisuje nagradni N A T J E Č A J ZA KRATKU PRIČU "ZLATKO TOMIČIĆ"

1. NAGRADA 2000,00 KN
2. NAGRADA 1500,00 KN
3. NAGRADA 1000,00 KN

- Na natječaju mogu sudjelovati svi državljani Republike Hrvatske.
- Prosudbeno povjerenstvo prima po jedan rad od svakog autora.
- Radovi ne smiju biti duži od 5 kartica teksta i ne smiju biti uzeti kao dio iz dužeg proznog djela.
- Priče moraju biti napisane na hrvatskom jeziku i ne smiju biti objavljene.
- Radovi se šalju u digitalnom zapisu na CD-u u jednom primjerku i obavezno u tri istovjetna ispisa kuvertirano pod šifrom s rješenjem šifre u zasebnoj zatvorenoj kuverti, koja mora sadržavati:

ime i prezime, adresu, OIB, broj žiro-računa i broj telefona autora.

- Radovi se šalju na adresu "Književni krug" Karlovac, za natječaj, Banjavčićeva 8, 47000 Karlovac
- Natječaj ostaje otvoren od 1. lipnja 2011. godine do 31. listopada 2011. godine.
- Izabrani i nagrađeni radovi bit će objavljeni.
- Sve ostale informacije na broj tel: + 385 (0) 91/571-2842
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Unread post by Sandman »

I sad moje pitanje za nekog tko je sudjelovao na ovom natječaju, da li je strogo potreban žiro-račun ili može tekući?
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Re: Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Unread post by mcn »

Sandman wrote:I sad moje pitanje za nekog tko je sudjelovao na ovom natječaju, da li je strogo potreban žiro-račun ili može tekući?
Mislim da su na svim natjeccajima zzirci - da bude legalno, a kao nagrada je ionako neoporezivo.

Uostalom, svatko tko kani biti profi, mora imati zzirac!

mcn
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Unread post by Izitpajn »

Zašto je onda napomenuto da je nagrada VBZ-a "bruto"?
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Natječaj Književnog kruga Karlovac (31.10.2011.)

Unread post by ratchet »

Zna li netko šalju li svima odgovore? Ono barem u stilu sorry but...Čisto da znam je li to uopće primljeno s obzirom da sam poslao baš 31. I poslao sam tekući a ne žiro, toliko vjerujem u sebe, a i ne volim redove u bankama.
Jedne godine sam poslao nešto na pričigin ( totalno promašeno, priča nije bila pričljiva ni malo ) i nisu niti beknuli u odgovor, niti zajednički mejl ili tako nešto a njima se šalje mejlom.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Locked