The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by nelchee »

zato mi imamo dva tjedna kasnije, pa kome priča ne prođe na istrakonu poslat će je nama :lol:
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by scorpius »

Nimrod wrote:...ovo je samo moje neurotično, PRovsko ja koje ne razumije zašto bi se svi gurali u siječnju, pogotovo kad Istrakon osim objavljivanja dijeli i pare i pršut tako da mu fanzini i nisu neka konkurencija...
Hmmm, nemoj me tjerati jos da kupujem tablu slanine ili nesto takvo, iako bi mozda pomoglo... :vrag:
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by poison »

slanine? kupiti? ti zbilja podcjenjuješ autore... ja, na primjer, ne pišem ni razglednice za manje od domaćeg kulena. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by scorpius »

A za jednu šalicu fine dobre :kava: ?
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by poison »

ummm.... se mi znamo, lega? :scratch:
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by scorpius »

poison wrote:ummm.... se mi znamo, lega? :scratch:
Nemam pojma... možda. Ako pitaš zbog šalice kave, pa postoji sasvim logičko objašnjenje za to, vidiš, trenutno uredništvo Voida jedino to može ponuditi dobrim piscima :( odakle si (rekao bih iz OS-a po onom lega)?
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by poison »

a, tu sam, iz susjedstva, a poznanstvo mi je palo na pamet, jer svi koji me poznaju znaju da za dobru :kava: (eventualno kofein intravenozno :D ) vragu dušu prodajem. :lol:
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by scorpius »

Pričaj mi o tome... primam toliko tog otrova u sebe svako jutro da to nije normalno. Ponekad me uhvate migrene ako ne popijem bar malo kave. Tako da sam ja svoju dušu već prodao, ako mene pitaš.

Ali hej, za samo koju cijenu? Nespavam danima, pun sam energije, tu i tamo me nekada uhvati nekakva drhtulja, izgledam kao smrt na dopustu, plašim malu djecu svojom pojavom, i doticaj sa stvarnošću je mooooždaaaa maaaloooo narušen, ali osim toga sve je ok. :zbunj:
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
obyzouth
Ewok
Posts: 3
Joined: 17 Dec 2007, 20:08

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by obyzouth »

Jedan kolumnist bi jako dobro došao...

Koje teme :scratch: bi bile in u tim kolumnama?
Ako su zloceste možda bi i pristala :vrag: ;
za :kava: za pocetak
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by niniane »

obyzouth wrote:Jedan kolumnist bi jako dobro došao...

Koje teme :scratch: bi bile in u tim kolumnama?
Ako su zloceste možda bi i pristala :vrag: ;
za :kava: za pocetak
Jeee, i mene to zanima... :zubo: :vrag:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
scorpius
Hani
Posts: 70
Joined: 31 Oct 2007, 18:35
Location: Uncharted Teritory

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by scorpius »

Pa, kreativnost za naslov kolumne bih u tom slučaju prepustio vama :D baš bi dobro došle i neke zločeste... :angel:

Naravno morale bi biti aktuelne do određene mjere i sf/f/h tematike, o piscima, izdavačima, društvu, komercijali itd. znate već. Ako imate nekih ideja i višak vremena za filozofiju zašto ne, makar jedna kolumna bi se trebala držati teme broja.

Btw, web stranica vezana za fanzin će malo kasniti sa objavljivanjem, jer trenutno svi imamo mnogo stvari oko kojih se dogovaramo, kao dizajn fanzina i web stranicei sl. Drago mi je da na najtječaj ima odgovora, dobio sam već nekoliko priča i zahvaljujem autorima, na znaku pažnje pored tolike konkurencije tjekom ovih tjedana.
Image
You saw a creature? What kind of creature? The kind we eat? Or the kind that eats us?
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by ratchet »

Apsolutno se slažem. Najbolje priče će ići za Istrakon. Bilo bi bolje da se za ostale natječaje može poslati priča nakon rezultata Istrakona, jer i one odbijene će vjerojatno biti bolje od onoga što ću poslati drugima. U stvari ispravljam se, cyberpunk priča koju imam je prevelika za Istrakon, ipak ograničenje broja kartica može ostalima biti od koristi.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by Phlatline »

Iskreno, malo mi je glupo ograničavati duljinu texta za fanzin koji će izlaziti u elektronskom obliku, prednost tog formata i jest u tome da nema troškova za tiskanje dodatnih stranica, to je prednost koju treba iskoristiti.

Eh, da još dva dana do isteka natječaja. Pozdrav.
Image
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: The VOID fanzin - cyberpunk natječaj

Unread post by ratchet »

Onako za usputnu primjedbu. bilo bi ljepo da ste poslali povratnu informaciju onima koji su vam poslali priče. Barem primili smo, javit će mo se. S elektronskom poštom i slanjem dokumenata se nikad ne zna. Ja sam jednu poslao prije, hm, pet dana, ali nisam primio nikakav odgovor. Uz to još i to što neznamo kome točno šaljemo priče, mail adresa ne govori ništa. Ako je negdje objavljeno tko stoji iza projekta, a ja propustio pročitati, sorry, moja greška.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Locked