Ilustratori: natjecaj za naslovnicu

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Ilustratori: natjecaj za naslovnicu

Unread post by davors »

Kako medju vama ima mnoštvo dobrih ilustratora, da si uštedim vrijeme i sekiraciju oko traženja i dogovaranja naslovnice za "Priče o starim bogovima", eto raspisujem

NATJEčAJ

za ilustraciju za naslovnicu zbirke "Priče o starim bogovima"

Zainteresirani neka postupe ovako:

- traži se ilustracija u boji s motivom nadahnutim staroslavenskom mitologijom
- ilustracija treba biti formata proporcionalnog formatu A4, okomita, a gornja petina slike neka bude bez važnih detalja (jer se tu umeće naslov)
- tražim čistu ilustraciju, ne umećite na nju naslov zbirke!
- skeniranu ilustraciju u "lakšem" obliku - do 500 KB - pošaljite mi na mail davor.sisovic@pu.htnet.hr ili mi pošaljite link gdje se dotična može vidjeti na netu. Na šaljite mi velike fajlove - dostavu kvalitetnog skena upotrebljivog za tisak dogovorit ćemo nakon odabira ilustracije.
- bira se samo jedna ilustracija, tj. ona koja će biti objavljena na naslovnici zbirke, i ona će se honorirati prema uobičajenoj tarifi nakladnika
- ilustracija koja se prijavljuje bi trebala biti neobjavljena, kako na papiru, tako i na internetu, osim u osobnim web-galerijama autora
- natječaj je otvoren odmah, rok za prijavu je što prije, a natječaj će biti zaključen čim dobijem ilustraciju koja mi se jako svidi. Pliz, požurite s prijavama, pogotovo ako već imate nešto gotovoga.

Dakle, miševe, kistove i ostalo u ruke, i javite se!

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Hm, izgleda da ovo nije bas ozbiljno shvaceno... javite se ako netko nesto ima, stvar je prilicno hitna...

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Natječaj je zakljucen, ne javljajte se vise, imam naslovnicu!

Davor
*Istria is a state of mind*
Post Reply