357: natječaj za SF, horor i fantasy crticu

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

357: natječaj za SF, horor i fantasy crticu

Unread post by Ire »

PROPOZICIJE LITERARNOG KONKURSA "357"

- Web stranica tamaralujak.art-anima.com i sajt Art-Anima otvaraju novi konkurs za naučno-fantastičnu, horor ili fentezi crticu - “357”.

- Na konkursu mogu učestvovati radovi dužine 3, 5 ili 7 reči.

- Radovi mogu i ne moraju da imaju naslov, ali u oba slučaja ukupan broj reči mora biti 3, 5 odnosno 7. Maksimalan broj crtica po autoru je 7.

- Crtice moraju biti na srpskom ili srodnim jezicima sa standardnim yu fontovima.

- Radove, otkucane u Word-u i priložene u attachment-u poruke, slati na adresu: artanima_konkurs@yahoo.com.

- U telu poruke obavezno navesti ime, prezime, adresu i broj telefona.

- Konkurs je otvoren do 03.05.”™07. godine.
Last edited by Ire on 08 May 2007, 09:41, edited 1 time in total.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: 357: natječaj za SF, horor i fantasy crticu

Unread post by davors »

Ire wrote: - Na konkursu mogu učestvovati radovi dužine 3, 5 ili 7 reči.
Jel' u to spadaju stvari poput:

"čačkao sam uho kadli me nešto ugrize za prst..." (hm, previše, devet riječi)

:-)

Davor
*Istria is a state of mind*
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: 357: natječaj za SF, horor i fantasy crticu

Unread post by Aleksandar Ziljak »

davors wrote:
Ire wrote: - Na konkursu mogu učestvovati radovi dužine 3, 5 ili 7 reči.
Jel' u to spadaju stvari poput:

"Ȓačkao sam uho kadli me nešto ugrize za prst..." (hm, previše, devet riječi)

:-)

Davor
E, al' gledaj, ako to preformuliraš:

Ȓačkah uho. Nešto me ugrize za prst.

Sad bi već moglo proći, je l' da?
A. Ziljak
Locked