NAJKRAĆE PRIčE 2006 (do 15. 12, 2006.)

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

NAJKRAĆE PRIčE 2006 (do 15. 12, 2006.)

Unread post by Nimrod »

konkurs za kratku priču za autore sa ex-yu prostora Iz­da­vačÂ­ka ku­ća "Al­ma" pri­pre­ma zbo­r­nik pri­ča pod na­zi­vom "Naj­kra­će pri­če 2006".

Na kon­kurs se ša­lju do tri neo­bja­vlje­ne pri­če, ne duže od 30 re­do­va (1800 zna­ko­va, pri če­mu se i raz­mak iz­me­đu rije­či ra­ču­na kao znak). Ne­ma ni­ka­kvih te­mat­skih ili žan­rov­skih ogra­ni­če­nja. Kon­kurs ne­ma tak­mi­čar­ski ka­rak­ter - ne­ma po­bjed­ni­ka, na­gra­da i sl. Pri­če uvršte­ne u zbo­r­nik ne­će se ho­no­rira­ti. Pri­če se pot­pi­su­ju ime­nom i pre­zi­me­nom. Poželj­no je na­ve­sti i osnov­ne po­dat­ke o auto­ru (da­tum i me­sto ro­đe­nja, za­ni­ma­nje, književ­ni rad, su­rad­nja sa ča­so­pi­si­ma, ob­ja­vlje­ne knji­ge, adre­sa, te­le­fon, e-mail adre­sa...).

Ra­do­vi se ša­lju elektronskom poštom na adrese:
almabg@sezampro.yu
IK_Alma_Bg@yahoo.com

Zbog problema s prijemom elektronske pošte, poželjno je priče poslati na obe navedene e-mail adrese.

Kon­kurs je otvo­ren od 1. no­vem­bra do 15. de­cem­bra 2006. go­di­ne. Po­čet­kom fe­bru­a­ra 2007. go­di­ne bit ­će ob­ja­vljen zbo­r­nik naj­lepših ostva­re­nja pri­sti­glih na kon­kurs.
Sve in­for­ma­ci­je o kon­kur­su, auto­ri­ma za­stu­plje­nim u zbor­ni­ku, pred­sta­vlja­nju knji­ge i sl. bit ­će ob­ja­vlje­ne na saj­tu http://www.alma.co.yu.

prenesno sa Xportala 2.0
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Locked