Natječaj za Essekonsku Zbirku

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Natječaj za Essekonsku Zbirku

Unread post by Aranel »

Udruga ljubitelja znanstvene fantastike, fantasyja i dru??tvenih igara,GAIA, iz Osijeka, raspisuje natječ?aj za kratku prič?u. Neobjavljene prič?e do 5 kartica, ??anrovski vezane uz SF, fantasy ili horror,slati kao rtf dokument u privitku e-mail poruke na vanda@gaia.hr.
Rok za slanje prič?a je 22.10.2006. godine.

Naziv dokumenta treba biti formata ime prič?e/naziv autora.
U drugom dokumentu treba obavezno biti par podataka o autoru, naziv dokumenta treba biti podaci/ime autora.

??iri kluba GAIA izabrat će tri najbolje prič?e i nagraditi ih paketima knjiga poznatih domaćih SF&F izdavač?a.



Podrobnije informacije o natječ?aju potra??ite na na adresi vanda@gaia.hr ili na??em forumu.

Klub GAIA zadr??ava pravo objavljivanja prič?a pristiglih na natječ?aj u tiskanoj ili elektronskoj zbirci.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Da li ćete u sklopu natjecaja smatrati da su objavljene priče koje su postane na nosfovoj radionici? Dakle ne one koje su se pojavila u magazinu, nego one na forumu?

ne ubrajaju se price koje je netko drugi objavio autoru: pa se tako racuna i neki sajt, ali se mogu racunati price koje je autor sam objavio na nekom forumu, blogu, newsgrupi ili slicno
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

a super mogli ste ovo objaviti dva dana prije zakljucenja natjecaja.
nema me.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

a čuj

mene nije bilo u hrvatskoj a ljudi koji su trebali taj dio odraditi jednostavno nisu, čak niti nisu rekli "e vanda neću" nego jednostavno nisu.


Ma garant imaš neku priču u rukavu ;)
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Erm... nemam.
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

pretpostavljam da se natječaj produljuje?

:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ne
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

kak? :shock:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

zato što treba mjesec dana pripreme. i nema vremena nažalost
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

eh da. nema vremena jer će ići zbirka u štampanom izdanju i moramo do kraja ovoga mjeseca predati tekstove, zato, ljudi navalite
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ja sam mislio poslati, ali samo ako mi garantirate neku nagradu ili bar odjavu u zbirci :lol:
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

dobar fazon :uzdravlje:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Natječaj za Essekonsku Zbirku

Unread post by Bahod »

Aranel wrote:
Naziv dokumenta treba biti formata ime pri�?e/naziv autora.
U drugom dokumentu treba obavezno biti par podataka o autoru, naziv dokumenta treba biti podaci/ime autora.
hm pošto windovzi/ofis ne dozvoljavaju dokumente koji u imenu sadrže / ili \ pretpostavljam da i _ prolazi??
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Re: Natječaj za Essekonsku Zbirku

Unread post by Klara »

Aranel wrote: Naziv dokumenta treba biti formata ime pri�?e/naziv autora.
U drugom dokumentu treba obavezno biti par podataka o autoru, naziv dokumenta treba biti podaci/ime autora.
[/size]
Htjela sam poslati priču ali nisam sigurna treba li biti pod imenom i prezimenom ili šifrom. Zbunjena sam jer piše "naziv autora" a ne "ime autora" :scratch:
Kako da pošaljem?? Ako ne dobijem odgovor do navečer, šaljem pod imenom i prezimenom, pa što bude.
Locked