Fantom slobode

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Fantom slobode

Unread post by Nimrod »

Književni ?asopis Fantom slobode u izdanju Durieuxa i Art radionice Lazareti poziva sve zainteresirane da prema vlastitom naho?enju napišu pjesmu, kratki prozni ili kratki dramski tekst pod radnim naslovom Dick Cheney ? veliki prijatelj ?itavoga svijeta, naše domovine i svih njezinih gra?ana i radnih ljudi povodom njegova posjeta Dubrovniku.

Tekstovi mogu biti potpisani i pseudonimom ili nepotpisani, ukoliko autor/-ica tako odlu?i. Najbolji radovi bit ?e objavljeni u prvom idu?em broju ?asopisa Fantom slobode.

Vaša literarna (ne)djela do kraja svibnja pošaljite na adresu:
Fantom slobode, Durieux
Šulekova 23
10000 Zagreb
ili na e-mail fantom-slobode@zg.htnet.hr
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Koja bi mogla biti svrha ovog natje?aja :shock: :shock: , svi mi volimo Dicka ( :D :D Image ) , no objavljivati takve stvari u ?asopisu mi zvu?i kao neka bizarna [?]ala . :P
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ne znam, ja kad smo to vidjela, prvo što mi je palo na pamet je: vidi teme dušu dalo za proboj hrvatske fantastike u ugledni, mainstream književni ?asopis. Naravno, nominiram Perkovi?a (onog prvog zlog, ne sebe!) i Krušvara da pošalju svoje radove. :blob: :blob: :blob:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Jako dobro, :uzdravlje: :headbang:

ObrazloĹženje je na mjestu :P.
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
Locked