Ekran prièe_04

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

E, sad ste me tek smantali . Shvatila sam kao, mogla bi, ali ba[?] i nemoj. Ma nije toliko ni vaĹžno. Nego, sad mi se ne da traĹžiti drugu ekipu, vi ste mi se svidjeli na prvu loptu. Ako vam ne smeta pratit ?u teme ovako ponekad. Izgleda da mi to dobro ?ini jer no?as sam se bacila na pisanje kratke pri?e za Ve?ernjak, bili ste mi inspiracija. Ina?e, svi moji uku?ani (osim mene) doslovno gutaju sve vezano za SF.Jedini problem je [?]to je njima pisanje [?]pansko selo.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

niveska16 wrote:Jedini problem je [?]to je njima pisanje [?]pansko selo.
pa i nama je :lol:
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Ups,sorry...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Bahod wrote:
niveska16 wrote:Jedini problem je što je njima pisanje špansko selo.
pa i nama je :lol:
govori u svoje ime :drunken:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

:tongue:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hmmm, treba imati na umu da Ireni špansko selo nije isto što i nekome drugome špansko selo, tako da ako njoj nešto nije špansko selo, onda vjerojatno nekome drugome jest, a onda... :shock:

Elem, što se ti?e non-SF pri?a ovdje, što se mene ti?e, slobodno ih stavljate, samo bi možda bilo dobro staviti naznaku u naslov pa da ljudi znaju, ako se nekome ne ?ita, neka ju presko?i.
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

To mi se ?ini pametno, ali opet ...?ega nema bez toga se moĹže! DrĹžite se vi svog poretka, a ja ?u ovako malo ?avrljat pa dokle stignem...Stalno mi se nekako ?ini da ste cool ekipa,a ja novak koji samo komplicira...

P.S.Kad se malo ohrabrim, tko zna u [?]ta ?u se jo[?] uvalit (smije[?]ak).
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Izitpajn wrote:Elem, [?]to se ti?e non-SF pri?a ovdje, [?]to se mene ti?e, slobodno ih stavljate, samo bi moĹžda bilo dobro staviti naznaku u naslov pa da ljudi znaju, ako se nekome ne ?ita, neka ju presko?i.
moja je ideja bila da se otvori zaseban subforum za takove ne?iste rabote
tako da ?istunci mogu s prezirom zaobilaziti mrsku im realnost

ali kako se, osim vas par, ljudi nisu potrgali da iznesu svoja mi[?]ljenja, a i Ire je zito ....

tak'da ni tvoja ideja nije lo[?]a
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

niveska16 wrote:Stalno mi se nekako ?ini da ste cool ekipa,a ja novak koji samo komplicira...
mi, liberali, smo zapravo uhvatili priliku da preko tebe do neobranog groĹž?a do?emo
pa ako se koplja i slome ne?e na na[?]im ple?ima :lol:
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Znate onu: Ti si zadnji romantik [?]to se sporo kre?e i ?eka raj...
...pa [?]ta mogu, tu sam...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

@ niveska16
Za nekoga tko ba[?] nije sklon SF, ?udan si avatar izabrala. :uzdravlje:

PS: imam dojam po postovima da si srameĹžljiva osoba. Don't be srameĹžljiva. Nije dobro za cirkulaciju. Ako treba, opsuj! :ocasion:

I da ne bude nejasno?a - nisam uop?e protiv non sf-a ovdje. Yeslittleduck! :blob:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:I da ne bude nejasno?a - nisam uop?e protiv non sf-a ovdje.
Ja jesam, ali to je samo moje osobno mišljenje. Dok god je jasno nazna?eno da je to non-sf, neka svatko radi što ho?e. Mislim, ima dovoljno mjesta na forumu za bilo što.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

SlaĹžem se s tobom da mora biti ozna?en. Ali, kao [?]to rekoh prije, sumnjam da ?e se puno nas drznuti prije?i na drugu stranu. Jedva se moĹžemo natjerati da pi[?]emo o onome [?]to volimo. :homework:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Nisam ovaj avatar izabrala svojevoljno, uletilo mi. A poslije ga nisam znala izbrisat.

Znam, ni iskrenost nije popularna...ali moĹžda bar nekoga nasmijem.
Last edited by niveska16 on 06 Jul 2006, 19:22, edited 1 time in total.
Locked